Podívej se na nejbližší akce naživo.
Víš, že si nyní můžeš pořídit všech 8 RITUÁLŮ SVÁTKŮ KOLA ROKU za zvýhodněnou cenu?

PRÁCE S ELEMENTY

Elementy jsou hybnou silou celého života. Můžeš vnímat, že v tobě některý z elementů převládá, zatímco jiný potřebuješ podpořit. V některých kulturách se pracuje s pěti elementy, v naší tradici jsou čtyři: voda, oheň, vzduch a země.

S elementy pracuji při rituálech. Voda, oheň, vzduch i země mohou naše záměry a přání posílit a očistit. O elementech hovořím také v online kurzu Magický rokMagický život. Jak s nimi pracovat zmiňuji také během Oslav svátků podle Kola roku či na semináři zaměřeném na tvorbu rituálů.

V typologii elementů mě hodně inspirovala Magda Čevelová, která se nazývá marketingovou čarodějnicí (a já s ní naprosto souhlasím v tom nejlepším slova smyslu).

O elementech jsem byla zvyklá hovořit pouze v souvislosti s rituály, ale Magda jde o krok dál a živly využívá při svých marketingových konzultacích. Miluji, když se světy, které máme často tendenci oddělovat, spojují: svět duchovní a svět podnikání.

Ve skutečnosti se totiž oddělovat nedají, podnikání je ten nejlepší duchovní a osobnostní rozvoj, jak Magda říká a já naprosto souhlasím. 

Chceš-li v sobě některý z elementů podpořit, můžeš si pořídit náramek nebo obraz, který danému elementu odpovídá.

Propojení s divokou duší přírody. Obraz A3.
-10%
Náramek z kolekce Naturaleza. Obsahuje v sobě tyto drahé kameny: malachit, avanturín, lapis lazuli a…

ELEMENT ZEMĚ
Naturaleza

Spojuje nás s divokou a hlubokou podstatou přírody.

„Jsem Naturaleza, divoká duše přírody, která ti ukazuje, jak je důležité probudit tuto divokost také v tobě. Propojuji v sobě moudrost vlastní, ale také moudrost rostlin, se kterými pracuji. Propoj se se mnou a dotkni se zase znovu své divoké podstaty – své divošky uvnitř sebe.“

V čem nás může podpořit
ELEMENT ZEMĚ

Živlový náramek či obraz Naturaleza tě podpoří v propojení se zemí a divokou duší přírody.
Když cítíš, že ve svém životě nestojíš pevně nohama na zemi, jsi neukotvená a spíše lítáš.
Potřebuješ lépe fungovat ve hmotě.
Tvé nápady se ti ze snové říše nedaří převést do reality.
Tvá hojnost se zatím nemanifestovala do hmoty.
Chceš do svého života přizvat jistotu, stabilitu a pevnost.
Element země tě také lépe propojuje s našimi předky a rodovou linií.

ODKUD ČERPÁM INSPIRACI ?

Při tvorbě kolekce Naturaleza mi byla hlavní inspirací sama příroda. Příroda je totiž v mých očích tou největší inspirátorkou a tvořitelkou. Z obrazu Naturaleza je cítit propojení a inspirace přírodou brazilskou, kde jsem zapustila své kořeny, a také přírodou českou, ve které žiji a pravidelně se toulám.

Svým obrazům dávám jistý přesah a to, co jsem z přírody načerpala, vracím zase zpět: třetina z každého obrazu (ať už kopie či originálu) putuje na podporu konkrétního projektu, jenž se věnuje aktivní pomoci přírodě. Dávám přednost menším projektům, za kterými jsou vidět konkrétní lidé a také činy.

NATURALEZA

Autorský obraz Naturaleza vznikl jako první ze série živlových indiánek, které budou postupně vznikat. Tato indiánka vznikla jako inspirace amazonskou přírodou, obzvláště tou brazilskou, ze které hojně čerpám. Své pojmenování dostala po stejnojmenné písni od zpěvačky Danit Treubig, neboť během celého procesu tvoření tato píseň zněla.

POŘIĎ SI NATURALEZU
jako:

OBRAZ

Propojení s divokou duší přírody. Obraz A3.

PŘÁNÍ

Přání ze série živlové indiánky. Spojuje nás s divokou a hlubokou podstatou přírody.

NÁRAMEK MALACHITOVÝ

-10%
Náramek z kolekce Naturaleza. Obsahuje v sobě tyto drahé kameny: malachit, avanturín, lapis lazuli a…

NÁRAMEK TYRKENITOVÝ

-10%
Náramek z kolekce Naturaleza. Obsahuje v sobě tyto drahé kameny: tyrkenit, lapis lazuli, obrázkový jaspis…

DALŠÍ ELEMENTY

SE PŘIPRAVUJÍ

VZDUCH

OHEŇ

VODA