fbpx

INDIVIDUÁLNÍ

RITUÁL MENARCHÉ

Prožij rituál menarché individuálně.

Pro mnoho žen je sdílení tématu menstruace a ženství natolik citlivou záležitostí, že si tímto procesem přejí projít individuálně.

Individuální rituál menarché ti umožní ponořit se do velké hloubky a udělat během krátké doby velkou změnu. Jako průvodkyně mám při individuálním setkání možnost se na tebe dokonale naladit a tvořit vše tobě na míru. O společnost svých kamarádek ale přijít nemusíš, čti dále.

REFERENCE

CO NAPSALY ŽENY O RITUÁLU MENARCHÉ ?

Tímto bych chtěla velice poděkovat za nadpřátelský přístup po celou dobu. Rituál pro mě byl velmi přínosný, nezbytný a dokonce více než jen nad mé očekávání. Cítím se moc dobře jak už dlouho ne. Musím také podotknout, že jsem velmi ráda za individuální možnost rituálu, protože to vztah velmi prohloubí a jsem přesvědčena, že mi dal mnohem víc díky důvěře a většímu času právě na mě. Všechny otázky mi byly zodpovězeny a daly mi klid. Aniž bych věřila, že to někdy řeknu, docela se těším na svou příští menstruaci. Věřím, že jsme nyní ve souznění a Verča mi připomněla, jak moc jsem se na ní kdysi těšila a na to jak díky ní budu opravdu žena. Děkuji ti za připomenutí.
Michaela P.
Když jsem jela na rituál menarché, neměla jsem žádná očekávání, ale bylo to moc krásné, cítím se jako znovuzrozená. Máš to krásně barevné, taková ženská zážitková cesta!
Hanka
Milá Veru, mockrát děkuji za krásnou sobotu. Jsem člověk, který dost přemýšlí, než někam investuje peníze. Musím říct, že v tomto případě jsem přemýšlela opravdu dlouho a hodně 🙂 Nicméně když se ohlédnu, tak se nedá říct nic jiného, než že se to vyplatilo. Byl to velmi krásný den. Při závěrečném ceremoniálu jsem si říkala, jak jsem ráda, že jsem si vybrala Tebe. Nejenom, že jsi byla krásná průvodkyně :), ale také velmi empatická. Je opravdu fajn, potkat někoho, kdo se těmto věcem věnuje už delší dobu a má o menstruaci atd. víc informací. Jsem moc ráda, že jsem rituál absolvovala a ještě raději, že jsi byla u toho ty. Doporučila bych to opravdu každé ženě či dívce. Připadala jsem si po jednom dni, jako po nadupaným wellness víkendu 🙂 Krásný zážitek, který opravdu pohladí po duši. Vůbec nevím, jak bych popsala ty pocity, které se u mě zabydlely, ale připadám si o hodně vyrovnanější, uzemněná, prostě hodně příjemně 🙂 Už vím, jako po hodně dobrým orgasmu, ale kterej přetrvává 😀
Veronika D.
Když jsem ti psala, čekala jsem hodně, ale tohle rozhodně ne. Výhoda tvého rituálu oproti terapiím je ta, že po tomhle nemám depky.... Z našeho rituálu, žiju do teď:) Stále cítím v zádech sílu a podporu od žen v naší rodině, jako když jsem od tebe odcházela a je to skvělý. Už v ten den rituálu, jsem cítila, že se jedna etapa uzavřela a já s čistou hlavou a bez pochybností vykračuji do nové. Je mi teď moc dobře:) Když jsem rituál kupovala, říkala jsem si, že jsem fakt zoufalec, kterej už hledá pomoc úplně všude😄 ale po dni s tebou už bych tento rituál doporučila úplně všem. Věnovat se jeden den jen sobě a svým emocím. Nevěřila jsem, že to může být tak očistný:) Děkuju Verunko, pomohla si mě a mé hlavě hrozně moc. Doufám, že se ještě někdy potkáme:)
Johanka B.
Dnes mám na sobě poprvé v práci svoje nové červené tričko a už jsem sklidila pochvalu 😉 Ještě jednou děkuju za krásný zážitek. Přestože jsem byla na začátku nejistá (protože to jsem vždycky když nevím do čeho jdu), hned první pocity u Tebe veškeré obavy rozptýlily. Bylo mi tam hezky 🙂 Rituál pro mě byl silný zážitek, chvíli mi i bylo líto, že tam nemám ty nejbližší ženy u sebe, protože jsem se cítila výjimečně a chtěla bych, aby to se mnou všechny sdílely. Ale jsem moc ráda, že jsem do toho šla i sama. Navíc vytažená karta na závěr mi dává naději, že už bude vážně jenom líp 🙂
Zuzana H
Ahoj Verčo, ještě jednou bych Ti chtěla poděkovat za sobotní zážitek. Rituál má pro mě velký dopad a ještě dnes vnímám jeho dozvuky. Byl to nádherný den a jsem ráda, že jsem si zvolila Tebe jako průvodkyni. Potřebovala jsem se ukotvit v ženské energii a to se mi splnilo. Jsem šťastná, že jsem žena a mohu si život užívat plnými doušky! Děkuji za nádherný vstup mezi nádherné ženy :). A jak jsme se bavily o těch snech: skutečně nějaké sny přišly - vždy se objevím v typicky mužské situaci, ale zvládám jí elegatně, silně a žensky, napojená na svou ženskou rodovou linii a na ženskou božskost.
Míša N.

PROČ SI DOPŘÁT
RITUÁL MENARCHÉ ?

V období první menstruace a dospívání se formuje naše vnímání sebe samé a také naše představa o ženství.

Možná neprožíváš své ženství tak, jak by sis přála. Možná vnímáš, že tvůj potenciál ještě zdaleka není naplněný. Pokud je tomu tak, má velký smysl se do období první menstruace vrátit.

Dnes již sice nemůžeme změnit minulost, můžeme ale proměnit náš vnitřní pocit a nazírání na danou situaci. Láskyplně a s dospělým pochopením. A to vše se právě během rituálu menarché děje a léčí.

Přečti si podrobněji o rituálu menarché.

Co během individuálního rituálu menarché prožiješ?

Program tohoto setkání je intenzivní a zároveň přirozeně a lehce plyne. Jedna část volně přechází v další...

Před naším setkáním tě požádám o sepsání tvého ženského příběhu a důležitých milníků ve tvém životě. Na základě toho vytvořím celý program a rituál přímo tobě na míru.

Na co se například můžeš těšit?

 • Rituál léčení ženské rodové linie.
 • Meditace uctění našeho lůna a chrámu (těla).
 • Povídání o tématech ženství a menstruace.
 • Propojení a znovunaladění se na dívku, kterou jsi byla v době dospívání.
 • Oslava naplněnějšího vstupu do ženství.
 • Výroba květinového věnečku.
 • Samotný přechodový rituál menarché s náležitou oslavou!

Přečti si, jak k rituálům přistupuji.

Individuální rituál menarché je pro tebe tou pravou formou, když:

 • se snadněji uvolníš, když budeš sama jen s průvodkyní.
 • si chceš dopřát intenzivní prožitek sama se sebou.
 • si chceš dopřát individuální přístup, péči a terapii.
 • nechceš zatím tato témata sdílet ve společnosti dalších žen.

Rituál menarché s kamarádkami

Několikrát jsem během individuálního rituálu menarché od ženy slyšela: „Bylo to moc krásné! Ještě krásnější by to ovšem bylo s mými kamarádkami!“

Začalo mi vrtat hlavou, jak to provést. Když mě o možnost pozvat své kamarádky na závěrečnou oslavu jedna žena požádala, bylo rozhodnuto!
Od té doby tuto možnost nabízím všem. Pokud máš zájem na závěrečný rituál pozvat také své kamarádky, napiš to prosím do emailu, vše domluvíme.

Nebo tě láká absolvovat společně s kamarádkami celý rituál? Pokud jste dvě nebo tři, určitě to možné je. V takovém případě bude cena rituálu odlišná. Napiš mi, vymyslíme podrobnosti a podle toho i cenu.

CENA

INDIVIDUÁLNÍHO RITUÁLU MENARCHÉ

Nabízím možnost úhrady ve 2 splátkách platbou převodem.
Platba probíhá předem.

4500,-

Co je v ceně zahrnuto ?

Kromě samotného obsahu setkání je v ceně zahrnuto také:

 • konzultace a společné domlouvání rituálu.
  E-mail, Skype či telefonicky. Záleží, co ti vyhovuje.
 • návrh jedinečného rituálu pro tebe.
 • drobné občerstvení během celého setkání.

Termín rituálu

Pro rituál a celkovou práci počítej zhruba se 3 hodinami. Jedná se o individuální kurz, společně tedy vyberme vyhovující datum.

V naší komunikaci si domluvíme místo společného rituálu. Rituálem tě mohu provést také u tebe doma, pokud máš k tomu prostor a optimální podmínky.

Místo rituálu

Individuální rituály provázím v Praze či v Ostravě. Ve výjimečných situacích je možné se domluvit i na jiném místě. Napiš mi.

DÁRKOVÝ POUKAZ

RADOST PRO TEBE

Hledáš originiální dárek pro kamarádku či jinou ženu ze svého okolí? Přeješ si, aby prožila rituál či jinou akci naživo?
Chceš ji zakoupit celý rituál či na něj přispět konkrétní částkou?

To vše dárkový poukaz umí a vykouzlí přesně to, co si přeješ a potřebuješ!
Vybrat si můžeš poukaz v hodnotě: 500 Kč, 1000 Kč, 1500 Kč, 2000 Kč.

Bude mi velkou ctí být průvodkyní na tvé cestě!

Máš nějaký dotaz? Napiš mi na info@bohozena.cz