Podívej se na nejbližší akce naživo.
Víš, že si nyní můžeš pořídit všech 8 RITUÁLŮ SVÁTKŮ KOLA ROKU za zvýhodněnou cenu?

Kdo je Boho žena?

Co  samotná „persona“ Boho ženy představuje a čím je tvořena?

Boho žena je:

Milovnice boho stylu

Boho styl – styl, který má více jmen a označení: boho style, bohemian style, boho chic.  Jsou to dlouhé rozevláté šaty, etno doplňky, interiéry plné dřeva a květin – to a ještě mnohem více! Boho styl je styl jdoucí do hloubky naší ženské podstaty.  Je to styl uvolněný, který umožňuje ženám a dívkám probudit v sobě bohyni a éterickou vílu a cítit se svobodně.  Probouzí tu divoženku nebo indiánku v nás. Tu divokou a nespoutanou, kterou jsme třeba dříve bývaly, avšak pod nánosem každodenních povinností jsme na ni tak trochu pozapomněly…

Žena uvědomující si svou jedinečnost, tedy esenci Bohyně

Pokud vnímáme, že uvnitř člověka je určitá božská jiskra, pak je přirozené, že ženy uvnitř sebe mají jiskru ženského božského aspektu. Tedy má ji každá žena a každá žena je proto v mých očích bohyní. Božské energie se nachází uvnitř každého člověka a projevuje se jiným a jedinečným způsobem. Cesta každé ženy k sobě samé, k projevení své vnitřní bohyně, vede jinými směry či způsoby. Být bohyní neznamená začít být jiná, než jsem. Naopak, žena bohyně vyzařuje tak silně, právě tím, že vyjadřuje sama sebe – je sama sebou. Ví, kdo je, co je její podstatou a jaké originální dary přináší a skrze ni proudí.

Bohémka

Bohéma často vnímáme jako umělce, který má touhu projevovat své “já” a má vše tak trochu na háku. A žena je tedy bohémka (nikoli bohemka, jakožto označení pro šampaňské, i když i to může zpříjemnit bohémské chvilky). Bohémka v mých představách není líná, jen nikam nespěchá a svůj život nikam netlačí.  Ví, že vše se odehraje přesně v ten správný čas.  Vyznává heslo “netlač řeku, teče sama”.  Duše bohémky je svobodná a její nejvyšší vírou je láska.  Miluje život, dobrodružství a krásu.

Žena žijící v bohatství

Když si slovo „bohatství“ trochu rozebereme, najdeme tam původní základ pro slovo bůh (boh). Žena žijící v bohatství je tedy žena, která „žije boha“ (bohyni). Boha-tství, tedy boha ctí. Přeneseně řečeno by se dalo říct, že boha uctíš tak, že vyjadřuješ sebe, neboť není nikdo jiný na celé zemi, kdo by to za tebe udělal. Není zde nikdo jiný, kdo by mohl vyjadřoval tvé jedinečné a originální dary a talenty. Pod slovem bohatství si nutně nemusíme představovat velké množství peněz, neboť plné kapsy zlaťáků z nás přímo tu šťastnou ženu neudělají. Protože se můžeme cítit být velmi vnitřně bohatou, i když ty miliony na účtě (zatím) nemáme. Bohatství je tedy pro mě stavem hlavně tím vnitřním. Vnitřně bohatá se můžu cítit, když: dělám, co mě baví, trávím volný čas po svém, vyjadřuji se kreativně, mám možnost svobodně říct svůj názor a mám „bohaté a naplňující“ chvilky se svými nejbližšími. (Svou definici, kdy se cítím bohatá, si každá žena může doplnit po svém.) 

Milovnice české přírody, tedy Bohemia

Nedávno se mi pojetí boho stylu doplnilo ještě o tuto složku – no řekněte samy, je snad „náhoda“, že se ve světě boho styl označuje také jako Bohemian style? A Čechy jsou? No přece Bohemia! (Vše se pořád točí kolem toho stejného základu: boho styl, bohémství, Bohemian style..) Podle mě to tedy náhoda určitě není! Jsme tedy v samém jádru, srdci, tohoto stylu.

Naše duše si tedy vybraly narodit se do centra boho dění, do centra boho tvoření.

Bohemia, tedy česká příroda, je naším domovem…

Veronika Lančaričová
Pomáhám ženám dotknout se magičnosti života a začít prožívat jeho větší hloubky. Namíchám ti na míru rituál či konzultaci. Skrze knihy a přednášky ti prozradím, jak být ve svém ženství naplněná. Ženskou energii a podporu ti zprostředkuji na akcích a kruzích. V online kurzu Magický rok ti dám návod, jak tuto magičnost vnést do každodenního života. A jak učinit z magického dne magický rok a z magického roku magický život!
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů