fbpx

...ZVÝHODNĚNÁ NABÍDKA SE SLEVOU -44% platí ještě:
 

ONLINE PROGRAM

MAGICKÝ ROK

Cyklický rok & sezónní rituály

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Přehraj si video, ve kterém ti program představím.

Jsi připravena začít se na celý rok dívat jinak a také jej jinak prožívat?

Vstup do online programu Magický rok – celoročního průvodce, který tě zavede k hlubší podstatě jednotlivých svátků, sezónních rituálů a období v roce.

Tento program je unikátní v tom, že kromě informací o jednotlivých obdobích získáš konkrétní praktické příklady a návody, čemu se v jednotlivých obdobích věnovat. V každém období se zaměříš na jedno seberozvojové téma, dopřeješ si také meditaci či vizualizaci a konkrétní sezónní rituál. Program je sestavený tak, aby vše bylo praktické a přenositelné do tvého běžného života!

POZNÁVÁŠ SE V TOM ?

 • Tvůj rok ti uteče, ani nevíš jak
  Na konci roku máš pocit, že jsi nic speciálního či výjimečného neprožila.
 • Každoročně si začátkem ledna přeješ, aby tento rok byl jiný, lepší či něčím výjimečnější
  Ale ve výsledku nevíš, jak to změnit a vyjet z naučených a zajetých kolejí.
 • Spousta tradic a svátků ti už nedávají smysl a nepřinášejí radost
  Možná proto, že jsou pro tebe svátky hlavně o povinnostech a přípravách. Prostor pro samotný prožitek a pohodovou atmosféru nezbývá. Nebo proto, že nevíš, proč se daným svátkům a tradicím vlastně věnovat- vycházejí ze zastaralých konceptů a tobě už neslouží. (No jo, ale jak to můžeš dělat jinak?)

NEBO SIS MOŽNÁ VYTVOŘILA KONCEPT VÁNOČNÍCH SVÁTKŮ, KTERÝ TI VYHOVUJE, ALE:

v duchu se ptáš: „No jo, ale co zbytek roku?”

Na to ti rovnou odpovím! Oslav a svátků můžeš mít v roce daleko více, než jsme běžně zvyklí. Nemusíš mít obavu, že se něco bude opakovat či ti zevšední, neboť každé období a svátek je jiný a jedinečný. Každé období v sobě nese jinou esenci a kvalitu, může nás jinak podpořit a dát nám jiný prožitek.

CO KDYBYS...

Cítila, že ses dostala hlouběji pod povrch k pravé podstatě daného svátku a jednotlivého období.

Sis dopřála za rok 8 významných zastavení, během kterých oslavíš dané období, dopřeješ si sezónní rituál a přirozeně se posuneš společně s energií roku.

Věděla, čemu se věnovat, v čem tě energie daného období přirozeně podpoří a co raději nechat na jiné období. A díky tomu tak byla více v souladu se sebou, svými cykly a také cykly přírody.

Vytvořila si bohatý a různorodý celoroční koncept tradic, rituálů a zvyklostí, které budou naprosto přesně rezonovat s tebou, tvou rodinou a budou na míru tvým potřebám.

REFERENCE

CO ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ PROŠLY PROGRAMEM MAGICKÝ ROK ?

"Díky kurzu Magický rok už v sobě necítím ten velký rozpor"

Našla jsem tvé stránky a na nich magický rok. Předtím jsem už asi rok dělala oltáře pro každou část roku a chtěla jsem se dozvědět víc, tak jsem si tvůj kurz koupila. Čekala jsem, že se dozvím více o tom, jak dělat oltář a co má který předmět na něm za význam atd. Ale tvůj kurz tisíckrát předčil moje očekávání. Je úžasný! Nejvíc se mi líbí, že se vždy zaměřuje jen na jednu věc, takže se necítím zahlcená. Poctivě dělám všechny úkoly a meditace. V únoru jsem si dala záměr, v Ostaře jsem zjistila, jak moc mě děsí plodnost a v červenci jsem dala výpověd v práci. Hurá, končím s nudnou úředničinou. Před kurzem jsem cítila tak velký rozpor mezi tím, co mi říká tělo, tím kdo jsem a prací, že už to bylo neúsnosné. Nejlepší na tom bylo, že mě mé okolí bud podpořilo (hrozně jsem se bála jejich reakce) nebo je jim to jedno 🙂 Zkrátka ted budu nějaký čas doma pečovat o sebe a rodinu. Jsem strašně zvědavá, kam dál mě magický rok zavede...
Anička

PŘEDSTAVUJI TI

Online program
MAGICKÝ ROK

Online program Magický rok

Programem od roku 2020 prošlo již více než

0
žen

V KAŽDÉ Z 8 ČÁSTÍ SI DOPŘEJEŠ:

HLAVNÍ SEBEROZVOJOVÉ TÉMA

V každé z 8 částí se zaměříš na jedno seberozvojové téma, které s sebou dané období přináší a ve kterém tě může podpořit. V rámci této části se můžeš těšit na: videa, cvičení, vizualizace, meditace a také pracovní karty, úkoly či výzvy k akci.

RITUÁLY A PRÁCE S ELEMENTY

V každém jednotlivém období se dozvíš, jaké rituály se pro daný čas hodí. Naučíš se, jak si rituál sestavit a jak v jeho rámci pracovat s elementy.

TRADICE & ZVYKY

Dozvíš se o tradicích, zvycích, svátcích a celkové esenci daného období. Vše si dáme do kontextu a souvislostí. Vybereš si také, jaké tradice a zvyklosti se ti líbí, abys je mohla přenést do svého života (a jak naopak vytvářet tradice nové).

ŽENSKÉ ARCHETYPY A BOHYNĚ

V každém z osmi dílů se dozvíš o souvisejících ženských archetypech. Jak se s ním můžeš spojit či jej aktivovat v sobě ? Jaké příběhy se pojí s bohyněmi daného období?

OLTÁŘ A VÝZDOBA

Oltář je místo, které nám pomáhá dostat se více do kontaktu s přírodou a symbolikou daného období. Může ti připomenout jednotlivá témata a tvé záměry pro toto období. Dozvíš se o přírodě daného období a také, jak si můžeš svůj domov vyzdobit.

MEDITACE ČI VIZUALIZACE

Pokud celý život slýcháš určitá přesvědčení o sobě, partnerství či například hojnosti, má to velký vliv na prožívání tvého života. Proto zde najdeš nahrávku, která ti pomůže omezující přesvědčení nahradit těmi pozitivními a podporujícími.

PODPORA, POMOC A ZPĚTNÁ VAZBA

Jsem tady pro tebe připravená ti pomoci na tvé rituální cestě. Můžeš mi kdykoli napsat na e-mail, na Instagram (můžeš nahrát i hlasovku) či si můžeme domluvit 20 minutový video hovor zdarma, kde vše potřebné probereme.

+ BONUSY

 • PRAKTICKÁ CVIČENÍ
  Ke cvičením dostaneš také pracovní listy, výzvy k akci a úkoly.
 • TVOŘENÍ
  Tvoření rukama je něco, co my ženy velmi potřebujeme a často si to nedopřáváme. Pusť ven svou tvořivou a kreativní energii. Pojď si na chvíli hrát, buď na chvíli zase dítětem, pojď tvořit jen tak, bez ohledu na výsledek.
 • MP3 NAHRÁVKY
  Tato praktická varianta ti umožňuje videa, některé cvičení či meditace stáhnout do mobilu a poslechnout si je kdekoli.
 • INSPIRACE PRO DĚTI
  Inspirovat a přizvat k magickému roku můžeme také naše děti. Čemu se v konkrétním období s dětmi věnovat? Objevíš zajímavou inspiraci pro společnou tvorbu a náměty na činnosti spojené s daným obdobím.

REFERENCE

CO ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ PROŠLY PROGRAMEM MAGICKÝ ROK ?

"Život mi pripadá zrazu taký naplnený a zmysluplný."

Milujem prirodu- je to pre mna nevycerpatelny zdroj sily a energie, radosti. Vzdy som tuzila zistit aka je prava podstata sviatkov v roku, ktore sa medzi beznymi ludmi uz dnes neoslavuju. Vzdy ma fascinovali slnovraty a dusicky, hromnice... akosi som tusila, ze je za nimi nieco viac..a tuzila som sa to dozvediet a zistit aj akym sposobom by som ich mohla vedomejsie prezit 😊 v roku 2020 som objavila Teba a Tvoje stranky a bola som nadsena! 😊 druhy den roku 2021 mi uplne spontanne napadlo len tak si znovu pozriet Tvoje stranky a hned som si aj objednala kurz. Velmi si Tvoj kurz uzivam a som Ti zan velmi vdacna. ❤ Magicky kurz je pre mna poklad.🌼🌻🌹Dakujem ❤Este by som doplnila ze ma na tom velmi fascinuje to prepojenie zenskeho cyklu- cyklu roka- cyklu zivota... a ze ked sa ucim zit v sulade s tymto cyklom, tak ten zivot mi pripada zrazu taky naplneny a zmysluplny len sam o sebe, tym ze plynie a ja ho mozem pozorovat.
Kristina

CENA

Online programu
MAGICKÝ ROK

LIMITOVANÁ NABÍDKA SE SLEVOU 1944 Kč.

NAVÍC: Jakmile se jednou naučíš principy cyklického roku, můžeš je aplikovat na všechny příští roky!

JSI PŘIPRAVENÁ

PROŽÍT CELÝ SVŮJ ROK MAGICKY?

4444 Kč

2500 Kč

Časově omezená nabídka, s touto cenou tě jeden měsíc vyjde pouze na 208 Kč!

 • 8 částí: online průvodce celým rokem
 • Rituály a práce s elementy
 • 8 seberozvojových témat
 • Tradice a zvyky
 • Ženské archetypy a bohyně
 • 8x Meditace a vizualizace
 • Oltáře a výzdoba
 • Praktická cvičení a pracovní listy ke každé části

PROČ SI POŘÍDIT
PROGRAM MAGICKÝ ROK ?

Kromě informací a inspirace získáš hlavně konkrétní návody a praktické kroky co dělat, jak se sebou pracovat v rámci daného období a jak ti to může sloužit ve tvém životě.

Získáš návody na sezónní rituály a oslavy jednotlivých období. Tvůj rok tak bude mnohem bohatší, neboť si běžně tolik oslav nedopřáváme!

Program je koncipován jako celoroční průvodce, který tě pomyslně vezme za ruku a jednotlivými změnami roku provede.

Přestaneš jít proti proudu (a proti sobě) - naučíš se přirozeně plynout s energií období, využívat jejich dary a zvládat výzvy, které nám přinášejí.

MAGICKÝ MŮŽE BÝT ÚPLNĚ CELÝ ROK,
OVŠEM TROCHU JINAK....

 Koncept tohoto programu rozděluje rok nikoli na 12 měsíců, ale na 8 období. Tato období v sobě více reflektují změny odehrávající se v přírodě, díky čemuž se dostáváme do kontaktu se svými vlastními cykly. Ke každému období se pojí také důležitý svátek, který vychází z postavení slunce či z důležité proměny v přírodě, a sezónní rituál.

8 OBDOBÍ V MAGICKÉM ROCE

Procházet rok s online programem Magický rok,
je jako dopřát si 8 seberozvojových víkendů a ponorů do sebe!

OD IMBOLCU PO JARNÍ ROVNODENNOST

Nové začátky a téma být tvůrkyní svého života
Povídání o období Imbolcu a Hromnic, Archetypy bohyně dívky, jejich kvality a poselství. Téma: žití života dle nejtajnějších snů, Slova, myšlenky a jak pracovat s těmi negativními. Být tvůrkyní svého života, vědomá představivost a tvoření, Rituály spjaté s časem Imbolcu, nových začátků.

OD JARNÍ ROVNODENNOSTI PO BELTAINE

Bohyně Vesna a element ohně, Kreativita & pro co hoříš? Lůno jako centrum ženské kreativity.
Povídání o období jarní rovnodennosti a Velikonoc, Archetypy bohyní jara & elementu ohně, Domov, kde proudí kreativní energie. Kreativita a náš vnitřní oheň, Lůno jako centrum naší kreativity, Vizualizace k uctění & zvědomění lůna, Yoni vajíčka a ženská bylinná napářka, Rituály spjaté s časem jarní rovnodennosti, Velikonoc a elementu ohně.

OD BELTAINE PO LETNÍ SLUNOVRAT

Bohyně Lada, magický lásky čas, (Sebe)láska a sexualita
Od Beltaine po letní slunovrat, Archetypy bohyně milenky & bohyně spojené s Beltaine, Rozhovor o tématu sexuality Jana Zittová a ženská sexualita. Sebeláska, Téma sebelásky propojíme také s partnerstvím a prací. Cvičení: vidím krásu, vidím lásku, Dívej se na svět očima lásky. Meditace taneční & sebelásková Beltainové rituály.

OD LETNÍHO SLUNOVRATU PO LAMMAS

Svatojánská noc a element vody, Emoce a ponor do hlubin své duše.
Od letního slunovratu po svátek Lammas, Archetypy bohyně vody & bohyně spojené s letním slunovratem, Emoce - naše vnitřní voda,Cvičení: Ponor do hlubin duše, Čištění našich vnitřních vod. Meditace s bohyní vod, Netlač řeku, teče sama, Rituály letního slunovratu & rituální práce s elementem vody.

OD LAMMASU PO PODZIMNÍ ROVNODENNOST

Dožínky a bohyně matka Živa. Vděčnost, hojnost a sklízím vše, co jsem zasela.
Od svátku Lammas po podzimní rovnodennost, Archetypy bohyně matky & bohyně spojené s obdobím Lammas a dožínek. Povídání o hojnosti, Cvičení: Co pro mne znamená hojnost? Meditace: Uvolni se do své hojnosti, Rituály Lammasu &, rituály pro podporu hojnosti & rituály mateřství.

OD PODZIMNÍ ROVNODENNOSTI PO SAMHAIN

Bohyně Mokoš a element země. Rovnováha a balanc, být královnou svého života.
Podzimní rovnodennost a Mabon, Element země a matka příroda, Rituály pro období Mabonu & podzimní rovnodennosti, Archetyp královny - jsi královnou svého života? Balanc a rovnováha v životě, Element země - naše tělo, náš chrám.

OD SAMHAINU PO ZIMNÍ SLUNOVRAT

Bohyně Morana a období transformace. Kde končí strach, začíná život & projít svým tmavým lesem.
Samhain a dušičky, Téma transformace a smrti, Archetypy bohyně stařeny & temné bohyně, Kde končí strach, začíná život, Meditace: Projít tmavým lesem, Uvědomění si a tranfsormace strachů. Tvoření skeleton listů. Rituál nechat odejít strachy & uctění předků.

OD ZIMNÍHO SLUNOVRATU PO IMBOLC

Element vzduchu. Posvátné vánoční noci, když ticho promlouvá & autentičnost.
Zimní slunovrat, Yule, Vánoce. Věštby během tohoto období a posvátné vánoční noci. Archetypy bohyně vzduchu a bohyní předků. Téma: když ticho promlouvá. Vlastní jedinečnost a autenticita. Bilance na konci roku, téma dokončování a vděčnosti. Tvoření s elementem vzduchu. Rituály spojené se zimním slunovratem a Vánocemi. Očista za pomocí vzduchu a vykuřování.

REFERENCE

CO ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ PROŠLY PROGRAMEM MAGICKÝ ROK ?

"Sledovala jsem pozorněji změny a žila přítomným okamžikem."

Milá Veroniko, za Magický rok moc děkuji. Kurz byl pro mne přínosný. Dozvěděla jsem se něco nového, něco zopakovala, v něčem se utvrdila, něco si připomněla, nad něčím zamyslela. Prostě takové zastavení, naladění, zamyšlení nad nadcházejícím obdobím. Sledovala jsem pak pozorněji změny během roku okolo sebe. V přírodě i v chování lidí. Žila trochu více přítomným okamžikem. Kurz jsem nejen dodělala, ale vracela jsem se k němu opakovaně po dobu těch cca 2 let. Těšila jsem se vždy, až si budu "moci" pustit další díl. V kurzu mi nic nechybělo. Ještě jednou díky za krásný kurz.
Petra Šmídová

KDO TĚ PROGRAMEM PROVEDE?

Jsem Veronika a vždy jsem toužila po tom, aby byl můj život nevšední a měl šmrnc jedinečnosti! Hledala jsem ve svém životě hloubku, přesah a smysl. A ten jsem našla v rituálech!

Čím déle ženy rituály provázím, tím jasněji vidím, že rituály nejsou jen třešinkou na dortu, něčím „navíc“. Jsou nezbytnou součástí ženského zdraví a naplněnosti. Bez nadsázky!

Co pro mě znamená provázet rituály?
Hlavně velký dar a požehnání. Když provázím rituálem, cítím se jako doma, jako bych to vše důvěrně znala a jen se k tomu vracela. Oprašuji dávnou moudrost. Sama se během rituálu dostávám do speciálního vnitřního prostoru. Slyším hlas uvnitř sebe, který mi našeptává, co je potřeba říct, co dělat, na co se zaměřit. Úplně se odevzdávám a nechám se vést...⁠ ⁠

V tomto stavu vždy pociťuji onu magičnost života, kterou můžeme právě skrze rituály prožívat. Můj život je díky rituálům o tolik bohatší a krásnější. Jsem moc šťastná, že toto mohu předávat a prožívat společně s dalšími ženami.⁠ ⁠

Veronika Lančaričová

JAK TO U MĚ ZAČALO ?

Rituály vstoupily do mého života v roce 2009. Absolvovala jsem mnoho kurzů, školení a vzdělávání v rituální tématice. Učila jsem se od zahraničních i českých lektorek, četla také veškerou dostupnou literaturu. Od roku 2016 prošlo mými individuálními a skupinovými rituály okolo 300 žen. V roce 2022 jsem otevřela Rituální školu s velkým důrazem na to, aby si každá ritualistka vše vyzkoušela v praxi.

Vytvořila jsem také několik online programů pro ženy, které si přejí osvojit rituální tématiku a přenést je do svého života. Mými online programy od roku 2020 prošlo již více než 600 žen a minikurzy zdarma více než 4900 žen.

REFERENCE

NA ONLINE PROGRAM MAGICKÝ ROK

"Můj život se stal celistvějším"

Milá Veru, tvůj kurz byl součástí velké proměny mého života. Díky němu jsem objevila daleko větší hloubku prožívání jednotlivých období roku a naladila jsem se na jejich změny. Zejména období příchodu temné části roku pro mě bývalo složitým časem, ale teď, když znám dary, které nám toto období přináší, ho vnímám jinak. Můj život se stal celistvější a také vnímám, že moje duše je daleko více v souladu s tímto rytmem. Kolo roku se stalo mojí neoddělitelnou součástí a přirozeným způsobem prožívání roku. Děkuji ti, že jsi mi tento svět otevřela. Přeji ti krásný čas
Petra Bergmannová

ČASTO SI PŘEJEME

prožívat svůj čas speciálně či magicky, dopřát si oslavy svátků – dát svému životu přesah, hloubku, ale zároveň se chceme zavděčit, nevybočovat a dodržovat tradice tak, „jak se to má a patří“.

Možná v hloubi duše cítíš, že to s tebou neladí.
Třeba proto, že se zrovna necítíš být křesťankou, i když jsi v křesťanské tradici vyrostla.

Nebo možná nechceš archaicky dodržovat tradice našich předků, když už to neodpovídá tvým potřebám.

TAK TO POJĎ KONEČNĚ ZMĚNIT!
Začni prožívat větší různorodost v roce tak, ať tě to více baví, je to více podle tebe a nakopává tě to!

REFERENCE

CO ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ PROŠLY PROGRAMEM MAGICKÝ ROK ?

"Páčili sa mi aj tvoje tipy na tvorbu predmetov"

Kurz som si veľmi užila, obsahoval veľa zaujímavých, podnetných informácií. Predstava o 8 "fázach" roku mi bola veľmi blízka, som si za minulý rok všimla, že skôr inklinujem k tomuto rozdeleniu, ako k tomu bežnému (4 obdobia, alebo rozdelenie na jednotlivé mesiace). Veľmi sa mi páčili aj tvoje tipy na tvorbu predmetov, ktorými by sme jednotlivé fázy mohli podporiť alebo si jednoducho vyzdobiť priestor. dakujem za tvoju prácu. som rada, že mi ťa vesmír privial 🙂
Niki Collet

OTÁZKY
K PROGRAMU MAGICKÝ ROK

Co znamená, že je program online?

Magický rok probíhá na platformě, kde najdeš celý natočený obsah programu. Ten procházíš vlastním tempem a v libovolný čas. Neznamená to tedy, že se potkáme v konkrétní čas on-line prostřednictvím video setkání.

Jak se k programu přihlásím a jak program probíhá prakticky?

Po zaplacení programu dostaneš své jedinečné přihlašovací údaje a také odkaz na přihlašovací stránku. Po přihlášení se dostaneš k obsahu programu.

Kdy program začíná a kdy končí?

K programu Magický rok se můžeš přihlásit kdykoli. Začneš obdobím, které je v přírodě právě aktuální a stejným obdobím za rok skončíš.

Jak dlouho mi vstup do programu zůstane?

Napořád, co bude tento kurz existovat. 🙂

Co vše uvnitř programu naleznu?

Podívej se výše, jak program uvnitř vypadá. Najdeš v něm inspirativní videa, nahrávky, vizualizace, afirmace, meditace, praktická cvičení, úkoly a výzvy k akci. V každém díle obsahově nalezneš povídání a inspiraci o daném období, tradicích, zvycích, archetypech bohyní, tématu, které s sebou dané období přináší. Najdeš v něm také povídání o přírodě, návody na výzdobu a tvoření odpovídající konkrétnímu období a tvoření s dětmi. Dále také inspiraci pro rituály, které se hodí ke konkrétnímu období a které tě mohoupodpořit v tvých tématech a záměrech.

Mohu online programem procházet vlastním tempem?

Ano, a velmi to doporučuji. Během procházení programu si dopřej zpomalení, účelem totiž není „mít jej co nejrychleji hotovo“. Vnímám, že my ženy odpovědi na své otázky a mnoho moudrosti nalézáme právě díky zpomalení. Snáze se pak ladíme na svůj rytmus, můžeme jít do větší hloubky a jsme více v kontaktu se svou intuicí. Každé z osmi období je dostatečně dlouhé, v průměru měsíc a půl, máš tedy dost času si vše pouštět postupně, nořit se do sebe a nalézat svou pravdu.

Mám program projít najednou nebo po jednotlivých obdobích?

To záleží na tobě, co ti vyhovuje více. Osobně mám radši se na jednotlivé fáze a období ladit postupně, když tomu aktuální období odpovídá, ale jiným ženám vyhovuje naladit se najednou na celý rok "a vědět, co je čeká". Nechám to tedy na tobě 🙂

REFERENCE

NA ONLINE PROGRAM MAGICKÝ ROK

"Najviac sa teším, že ma bude sprevádzať aj ďalšie roky."

Veronika dakujem ti za tu hlbku, neskutocnu inspiraciu a podporu nam zenam, ktoru do online kurzu Magicky rok davas... A som vdacna, ze som na tejto mojej novej ceste prave s Tebou. Citim, ze to tak malo byt, ze si s kurzom prisla prave na jesen, kedy to najviac potrebujem... a verim, ze nie som jedina... tesim sa neskutocne na dalsie casti... a najviac sa tesim, ze ma inspiracia z kurzu bude sprevadzat nielen jeden Magicky rok... ale aj vsetky ostatne...
Zuzana KonečnáMagickelono.sk

ONLINE PROGRAM

MAGICKÝ ROK

Cyklický rok & sezónní rituály

ZVÝHODNĚNÁ CENA PLATÍ UŽ JEN:

Online program Magický rok

Když plyneme v rytmu kola roku,
který je přírodě vlastní,
ucítíme obrovskou vlnu podpory od toho,
co je větší, než jsme my a co nás přesahuje.

Dej svému životu nový nádech a hloubku.
Prožij svůj rok v rytmu 8 období.