AKTUÁLNÍ OBDOBÍ: Od Podzimní rovnodennosti do Samhainu

 • Balanc v životě a být královnou svého života
 • Element země - naše tělo, náš chrám
 • Rituály pro toto období

ONLINE KURZ

MAGICKÝ ROK

1. část:
Od Imbolcu po jarní rovnodennost
Nové začátky
a téma být tvůrkyní svého života

Obsah tohoto dílu:

 • Povídání o období Imbolcu a Hromnic
  Od Hromnic až po jarní rovnodennost. Archetypy bohyně dívky, jejich kvality a poselství.
 • Příroda, výzdoba a oltář v tomto období.
 • Téma: žití života dle nejtajnějších snů.
  Slova, myšlenky a jak pracovat s těmi negativními.
 • Být tvůrkyní svého života, vědomá představivost a tvoření.
 • Boho tvoření: macramé lampičky.
 • Rituály spjaté s časem Imbolcu, nových začátků a rituál menarché.
 • Tvoření a inspirace s dětmi.
 • Afirmace.

Podívej se na 
video pozvánku:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Tato část se věnuje období, které začíná 1.února Imbolcem a končí Jarní rovnodenností, tedy 21. března.

 Esence mladinké Bohyně dívky tě podpoří v tématu žití života podle svých představ. Neboť ona pevně věří, že žádný sen není moc velký, aby se nemohl splnit. Nový rok a nové začátky jsou k tomu jako stvořené!

Povíme si o tom, kdo to je Tvůrkyně svého života a jak ji v sobě probudit. Budeme se věnovat práci s myšlenkami, neboť to jsou ty naše jiskřičky naděje a zárodky nového. Povíme si, co je to vědomá představivost a tvořivost. A naučíme se, jak pracovat s myšlenkami negativními.

Provedu tě krok za krokem formulací svých přání a společně také zkontrolujeme, jestli je to skutečně ono. Podíváme se také na slova, která pronášíme, neboť i ty ovlivňují, jestli se naše přání plní.

Z dalších témat se můžete těšit na boho tvoření macramé lampiček, do kterých můžeme vložit zažehlou svíci nových začátků. V části věnované dětem to budou nápady na činnosti či tvorbu pro toto období, například zmíním výrobu Brigitiny panenky!

Podíváme se také na to, jestli si tvořit či netvořit nástěnku přání - popřípadě kdy a jak.

A dále tato témata: rituál nových začátků aneb přitáhnutí si něčeho nového do života. Promluvím také o rituálu menarché, neboť ten se k tématu bohyně dívky pojí.

REFERENCE

CO NAPSALY ŽENY O KURZU MAGICKÝ ROK ?

Veronika dakujem ti za tu hlbku, neskutocnu inspiraciu a podporu nam zenam, ktoru do kurzu davas... A som vdacna, ze som na tejto mojej novej ceste prave s Tebou. Citim, ze to tak malo byt, ze si s kurzom prisla prave na jesen, kedy to najviac potrebujem... a verim, ze nie som jedina... tesim sa neskutocne na dalsie casti... a najviac sa tesim, ze ma inspiracia z kurzu bude sprevadzat nielen jeden Magicky rok... ale aj vsetky ostatne...
Zuzana
Prechadzam tvojim uzasnym kurzom, ide mi z teba taka neskutocne nadherna energia. Cez vikend som pocuvala tvoje videa a nahravky a som uplne unesena, tolko nadhernej energie co sa ku mne vdaka tebe dostala. To cele, tvoj kurz a tvoj pristup su presne to co som v tychto chvilach potrebovala. Lebo presne ako si to povedala, ked dvaja robia to iste, nie je to to iste. A ja som uz viackrat citala, pocula napriklad o tom, ako si plnit priania, ale az teraz pri tebe mi to cele tak docvaklo a vytvorilo naadherny obraz plny radosti. Uplne by som az skakala radostou, nadsena som, velmo vdacna za tuto moznost. Tuzila som ti to napisat, lebo tvoje slova mi rozjasnili vikend, tak som ti chcela zase z tej uzasnej energie vratit spat.
Kristina
Děkuji za velmi podařený kurz. Myslím, že jsem podzim nikdy moc nevnímala, až po Vašem kurzu jsem si opravdu uvědomila, jak krásný je.
Zuzka

1. část
OD IMBOLCU PO JARNÍ ROVNODENNOST
Tradice & zvyky

Povídání o daných tradicích, zvycích, svátcích, o jednotlivých bohyních a celkové esenci daného svátku a období. Vše si dáme do kontextu a souvislostí. Dozvíš se také o tom, jaká témata toto období přináší.

 • Imbolc a Hromnice
  Od Imbolcu až do jarní rovnodennosti.
 • Svátky naděje, světla a očisty.
  Jak můžeme vědomě tento čas prožít a jak můžeme využít období nových začátků a nového cyklu.
 • Téma Žití života dle nejtajnějších představ.
  Nahrávka o cestě k vysněnému životu, k životu, kde hrajeme hlavní roli a jsme jeho režisérky. Nahrávka ve formě podcastu.

ARCHETYPY
bohyně dívky & období Imbolcu

Esence mladinké Bohyně dívky nás podpoří v tématu žití života podle svých představ.
Bohyně Zora, Brigit, Devana:
Inspirace, zvědavost, velká chuť žít a objevovat život. Nespoutanost a divokost, to všechno jsou jejich témata. A jaké je jejich poselství?

2. část: Příroda a oltář
pro období Imbolcu & Hromnic

Barvou tohoto období je samozřejmě barva bílá, neboť vše ještě v přírodě tichounce spí pod bílou peřinkou. Avšak v hloubi země se již příroda chystá na velké probuzení. Jako první poslové se nad sněžnou pokrývkou objevují květiny – jak jinak než bílé – bledule a sněženky, jakožto první poslíčci přicházejícího jara.

Tato část je vždy o tom, jak se můžeme na dané období dobře naladit, jak si můžeme vytvořit oltář, který bude korespondovat s daným obdobím.

3. část
HLAVNÍ TÉMA
Nové začátky
Být tvůrkyní vlastního života

Tato část je největší, skládá se z nejvíce videií a cvičení, které souvisí s daným obdobím. Najdeš zde videa, cvičení, meditace, vizualizace, pracovní karty a také úkoly či výzvy k akci. Důležité je nejen o věcech mluvit, ale také uvádět vše do praxe. A o tom je právě tato část.

 • Tvůrkyně vlastního života.
  “Svět ve kterém žijeme si sami utváříme. A pokud si svůj svět utváříme sami, znamená to, že ho i sama mohu změnit.” Jak si mohu tvořit svůj život? Jak se mohu stát tvůrkyní vlastního života? Jak na přání, aby se plnily? A co dělat, když se nám naše přání neplní?
 • Slova a myšlenky.
  Jak pracovat s našimi myšlenkami? A co dělat, když se objeví myšlenky negativní? Jaká slova vypouštíme a také jaká slova volit při formulaci našich přání.
 • Vision board, nástěnka přání, jantra.
  Mnoho názvů pro to samé. Podíváme se také na to, jestli si tvořit či netvořit nástěnku přání - popřípadě kdy a jak.
 • Praktické cvičení Naše přání a nové začátky.
  “Zkoumej, co si doopravdy přeješ, protože ono se ti to splní!” Praktickým cvičením a formulací přání vás provedu krok za krokem. A společně také zkontrolujeme, jestli je to skutečně ono.
 • Příběhy splněných přání.
  Podělím se o své nejoblíbenější splněné přání malé, ale i ty hodně velké. Díky těmto příběhům si ukážeme, že přání se nám často plní způsobem, který by nás ani ve snu nenapadl!

REFERENCE

NA ONLINE KURZ

Našla jsem tvé stránky a na nich magický rok. Předtím jsem už asi rok dělala oltáře pro každou část roku a chtěla jsem se dozvědět víc, tak jsem si tvůj kurz koupila. Čekala jsem, že se dozvím více o tom, jak dělat oltář a co má který předmět na něm za význam atd. Ale tvůj kurz tisíckrát předčil moje očekávání. Je úžasný! Nejvíc se mi líbí, že se vždy zaměřuje jen na jednu věc, takže se necítím zahlcená. Poctivě dělám všechny úkoly a meditace. V únoru jsem si dala záměr, v Ostaře jsem zjistila, jak moc mě děsí plodnost a v červenci jsem dala výpověd v práci. Hurá, končím s nudnou úředničinou. Cítila jsem tak velký rozpor mezi tím co mi říká tělo, tím kdo jsem a prací, že už to bylo neúsnosné. Nejlepší na tom bylo, že mě mé okolí bud podpořilo (hrozně jsem se bála jejich reakce) nebo je jim to jedno 🙂 Zkrátka ted budu nějaký čas doma pečovat o sebe a rodinu. Jsem strašně zvědavá, kam dál mě magický rok zavede...
Anička

4. část
Tvoření Macramé lampičky

Dělat něco rukama je něco, co moc potřebujeme a často si to nedopřáváme. Pojď být zase na chvíli dítětem, pojď si hrát, pojď tvořit jen tak, bez ohledu na to jak to bude vypadat.

Návod na pletení jednoduchých vzorů macramé lampiček, do kterých můžeš vložit zažehlou svíci nových začátků. 

5. část
RITUÁLY

Dozvíš se, jaké rituály se pojí s obdobím Imbolcu a Hromnic. Dozvíš se také o rituálu menarché.

 • Rituál Nových začátků.
  Jaké rituály vykonávali naši předkové a jak se můžeme inspirovat my dnes? Jak nás rituál může podpořit v přitáhnutí si něčeho nového do života?
 • Rituál menarché.
  Každá žena má v sobě svou šťavnatost, ovšem nedostatkem iniciací, tedy přechodových rituálů ji můžeme ztrácet. Proto vnímám rituál menarché pro dospělé ženy jako velmi klíčový a zásadní.

Obrázek vytvořila umělkyně NomeArt.

6. část
DĚTI A OBDOBÍ IMBOLCU

Jaké aktivity si můžeš s dětmi během tohoto období dopřát? Už od útlého věku s námi mohou děti oslavovat a zapojovat se do jednotlivých období Kola roku.

7. část
AFIRMACE O SNECH A SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ

Jako třešinka na dortu nahrávka s afirmacemi, které se týkají daného tématu. Říká se, že potřebujeme 21 dní, než dojde k nějaké změně uvnitř nás. S tím nám mohou pomoci právě afirmace.

CENA
ONLINE KURZU

A KOLIK TAHLE MAGICKÁ RADOST STOJÍ?

Vyber si ze dvou možností:

·   Koupit si část od Imbolcu po jarní rovnodennost.
·   Koupit si celý kurz Magický rok (zvýhodněný balíček všech osmi částí).

 

JEDEN MAGICKÝ BALÍČEK
622 Kč
Cena za jednotlivé období.
V průměru zaplatíš 9 Kč za den. Nebo chceš zatím do kurzu nahlédnout a vyzkoušet, jestli je pro tebe? Vyhovuje ti částku rozdělit na menší platby po celý rok? Tato varianta je pro tebe ta pravá! Prozradím, že pokud se po jedné vyzkoušené části rozhodneš, že chceš naskočit na vlnu a dopřát si celoroční kurz Magický rok, můžeš ještě využít zvýhodněné ceny.
MAGICKÝ CELÝ ROK
8x622 = 4976 Kč
4444 Kč
Všech osm období dohromady.
Pokud si pro sebe přeješ mít magický celý rok, dopřej si tuto variantu. Zaplatíš méně, než za víkendový seminář a přitom získáš celoroční kurz. Jako poděkování za to, že mi důvěřuješ, jsem pro tebe připravila zvýhodněnou cenu. Ušetříš více než 500 Kč, za které si můžeš dopřát další radosti.

Délka tohoto dílu

Od Hromnic až po jarní rovnodennost
6 minut
Archetypy Bohyně dívky a panny
12 minut
Žití života dle nejtajnějších představ
17 minut
Příroda v období Imbolcu
7 minut
Inspirativní příběhy splněných snů a přání
15 minut
Tvůrkyně svého života
16 minut
Slova a myšlenky
10 minut
Nástěnka snů, vision board a jantra
7 minut
Rituály
7 minut
Děti & Imbolc
4 minuty
Afirmace: O snech, myšlenkách a splněných přáních
6 minut
CELKEM TENTO DÍL:
107 minut (necelé 2 hodiny!)

VÍCE INFORMACÍ
o celém online kurzu

ONLINE KURZ

MAGICKÝ ROK

Dej svému životu nový nádech a hloubku.
Prožij jej v rytmu 8 svátků kola roku!

Každé období v přírodě nás může podpořit v konkrétní oblasti našeho života.
Pomocí sezónních rituálů a praktických cvičení můžeme prožívat magicky celý rok, ne jen Vánoce.
Každé období v sobě nese jiné kvality a esence...

Přála by sis během roku dopřávat
více vědomých zastavení a oslav svátků?

Chtěla bys umět v každém období
naplno využít jeho potenciál ?

Víš, jak se proměňuje
energie v průběhu celého roku?

Magický může být úplně celý rok,
ovšem trochu jinak.

Každé období v sobě totiž nese jinou esenci a kvalitu,
může nás jinak podpořit a dát nám jiný magický zážitek a prožitek.
A je na nás, abychom do toho šli naplno a dali našemu životu jiný nádech.

Když plyneme v rytmu kola roku,
který je přírodě vlastní,
ucítíme obrovskou vlnu podpory od toho,
co je větší, než jsme my a co nás přesahuje.

Co všechno tě v rámci
MAGICKÉHO ROKU ČEKÁ ?

8 magických období v roce – 8 magických témat

OD IMBOLCU PO JARNÍ ROVNODENNOST

1. MAGICKÁ ČÁST
Bohyně Zora, nové začátky a téma tvůrkyně vlastního života.

OD JARNÍ ROVNODENNOSTI PO BELTAINE

2. MAGICKÁ ČÁST
Bohyně Vesna a element ohně, Kreativita & pro co hoříš? Lůno jako centrum ženské kreativity.
Bohyně Lada, magický lásky čas, (Sebe)láska a sexualita

OD LETNÍHO SLUNOVRATU PO LAMMAS

4. MAGICKÁ ČÁST
Svatojánská noc a element vody, Emoce a ponor do hlubin své duše.

OD LAMMASU PO PODZIMNÍ ROVNODENNOST

5. MAGICKÁ ČÁST
Dožínky a bohyně matka Živa.Vděčnost, hojnost a sklízím, vše co jsem zasela.

OD PODZIMNÍ ROVNODENNOSTI PO SAMHAIN

6. MAGICKÁ ČÁST
Bohyně Mokoš a element země. Rovnováha a balanc, být královnou svého života.

OD SAMHAINU PO ZIMNÍ SLUNOVRAT

7. MAGICKÁ ČÁST
Bohyně Morana a období transformace. Kde končí strach, začíná život & projít svým tmavým lesem.

OD ZIMNÍHO SLUNOVRATU PO IMBOLC

8. MAGICKÁ ČÁST
Element vzduchu. Posvátné vánoční noci, když ticho promlouvá & autentičnost.

PROČ SI POŘÍDIT TENTO KURZ ?

 • Naučí tě, jak se znovu napojit na dávné tradice a přenést z nich onu magičnost do každodenní praxe a současnosti.
 • Získáš inspiraci a vytvoříš si vlastní moderní rituály pro celý rok.
 • Prožiješ 8 magických období a zastavení skrze oslavu svátku, který se s daným obdobím pojí.
 • Po tomto kurze už nikdy nebudeš vnímat celý rok stejně !
  Jedinečné pojetí a koncept vnímání celého roku.

Kurzem od roku 2020
prošlo již více než  200 žen !

Kurz MAGICKÝ ROK

UZAVŘENÁ VIDEO ČLENSKÁ SEKCE S 8 ČÁSTMI

Povídání o svátcích, tradicích, zvycích, ale také archetypech bohyní či tvoření - to a mnohem více je zpracované formou videa.

PRAKTICKÁ CVIČENÍ

Ke cvičením dostaneš také pracovní listy, výzvy k akci a úkoly.

MEDITACE & VIZUALIZACE

Zaměřující se na dané období a seberozvojové téma.

NÁVODY NA TVOŘENÍ A VÝZDOBU

Dostaneš spoustu návodů a také konkrétních tipů na pomůcky, které si ke tvoření pořídit.

AFIRMACE

Pozitivní přesvědčení související s konkrétním seberozvojovým tématem a obdobím. Můžeš je poslouchat stále dokola, dokud se ti vše nedostane pod kůži. 🙂

MP3 NAHRÁVKY

Tato praktická varianta ti umožňuje videa, některé cvičení či meditace stáhnout do mobilu a poslechnout si je kdekoli.

V KAŽDÉM
Z 8 OBDOBÍ NALEZNEŠ

HLAVNÍ SEBEROZVOJOVÉ TÉMA

V této části se zaměříš na téma, které s sebou dané období přináší a ve kterém tě může podpořit. Najdeš zde videa, cvičení, vizualizace, meditace a také pracovní karty, úkoly či výzvy k akci.

TRADICE & ZVYKY

Dozvíš se o tradicích, zvycích, svátcích a celkové esenci daného období. Vše si dáme do kontextu a souvislostí. Vybereš si také, jaké tradice a zvyklosti se ti líbí, abys je mohla přenést do svého života.

OLTÁŘ A VÝZDOBA

Oltář je místo, které nám pomáhá dostat se více do kontaktu s přírodou a symbolikou daného období. Může ti připomenout jednotlivá témata a tvé záměry pro toto období. Dozvíš se o přírodě daného období a také, jak si můžeš svůj domov vyzdobit.

RITUÁLY A PRÁCE S ELEMENTY

Rituály jsou výborným nástrojem k tomu, aby z tvého života odešlo to, co ti již neslouží a otevřely se nové dveře. V každém jednotlivém období se dozvíš, jaké rituály se pro daný čas hodí. Naučíš se, jak si rituál sestavit a jak v jeho rámci pracovat s elementy.

ŽENSKÉ ARCHETYPY A BOHYNĚ

V každém z osmi dílů se dozvíš o souvisejících ženských archetypech. Jak se s ním můžeš spojit či jej aktivovat v sobě ? Jaké příběhy se pojí s bohyněmi daného období?

INSPIRACE PRO DĚTI

Inspirovat a přizvat k magickému roku můžeme také naše děti. Čemu se v konkrétním období s dětmi věnovat? Objevíš zajímavou inspiraci pro společnou tvorbu a náměty na činnosti spojené s daným obdobím.

TVOŘENÍ

Tvoření rukama je něco, co my ženy velmi potřebujeme a často si to nedopřáváme. Pusť ven svou tvořivou a kreativní energii. Pojď si na chvíli hrát, buď na chvíli zase dítětem, pojď tvořit jen tak, bez ohledu na výsledek.

AFIRMACE ČI VIZUALIZACE

Pokud celý život slýcháš určitá přesvědčení o sobě, partnerství či například hojnosti, má to velký vliv na prožívání tvého života. Proto zde najdeš nahrávku, která ti pomůže omezující přesvědčení nahradit těmi pozitivními a podporujícími.

Pomocí sezónních rituálů a praktických cvičení můžeme prožívat magicky celý rok, ne jen Vánoce.

Každé období v přírodě nás může podpořit v konkrétní oblasti našeho života.
Každé období v sobě nese jiné kvality a esenci.

Procházet rok s online kurzem Magický rok, je jako dopřát si 8 seberozvojových víkendů a ponorů do sebe.

Rozdělení kurzu na osm částí vychází z konceptu Kola roku.
Kurz staví na těchto základech a jde ještě mnohem dál, tak,
aby byl přínosný a sloužil naší moderní době.

ONLINE KURZ 
Cyklický rok & sezónní rituály

MAGICKÝ ROK

Dej svému životu nový nádech a hloubku.
Prožij svůj rok v rytmu 8 období.