fbpx

Můj magický rok

1. magická část kurzu
Od Imbolcu do jarní rovnodennosti

Nové začátky
a téma být tvůrkyní vlastního života

Tato část se věnuje období, které začíná 1.února Imbolcem a končí Jarní rovnodenností, tedy 21. března.

 Esence mladinké Bohyně dívky nás podpoří v tématu žití života podle svých představ. Neboť ona pevně věří, že žádný sen není moc velký, aby se nemohl splnit. Nový rok a nové začátky jsou k tomu jako stvořené!

Povíme si o tom, kdo to je Tvůrkyně svého života a jak ji v sobě probudit. Budeme se věnovat práci s myšlenkami, neboť to jsou ty naše jiskřičky naděje a zárodky nového. Povíme si, co je to vědomá představivost a tvořivost. A naučíme se, jak pracovat s myšlenkami negativními.

Provedu vás krok za krokem formulací svých přání a společně také zkontrolujeme, jestli je to skutečně ono. Podíváme se také na slova, která pronášíme, neboť i ty ovlivňují, jestli se naše přání plní.

Z dalších témat se můžete těšit na boho tvoření macramé lampiček, do kterých můžeme vložit zažehlou svíci nových začátků. V části věnované dětem to budou nápady na činnosti či tvorbu pro toto období, například zmíním výrobu Brigitiny panenky!

Podíváme se také na to, jestli si tvořit či netvořit nástěnku přání - popřípadě kdy a jak.

A dále tato témata: rituál nových začátků aneb přitáhnutí si něčeho nového do života. Promluvím také o rituálu menarché, neboť ten se k tématu bohyně dívky pojí.

 

Podívejte se na pozvánku:

Co tě zde čeká?

 • Povídání o období Imbolcu a Hromnic
  Od Hromnic až po jarní rovnodennost. Archetypy bohyně dívky, jejich kvality a poselství.
 • Příroda, výzdoba a oltář v tomto období.
 • Téma: žití života dle nejtajnějších snů.
  Slova, myšlenky a jak pracovat s těmi negativními.
 • Být tvůrkyní svého života, vědomá představivost a tvoření.
 • Boho tvoření: macramé lampičky.
 • Rituály spjaté s časem Imbolcu, nových začátků a rituál menarché.
 • Tvoření a inspirace s dětmi.
 • Afirmace.

Na co se můžeš uvnitř tohoto kurzu těšit?

Tématické povídání

Povídání o daných tradicích, zvycích, svátcích, o jednotlivých bohyních a celkové esenci daného svátku a období. Vše si dáme do kontextu a souvislostí. Dozvíte se také o tom, jaké témata toto období přináší.

 • Imbolc a Hromnice
  Od Imbolcu až do jarní rovnodennosti. (Vídeo 6 minut.)
 • Svátky naděje, světla a očisty.
  Jak můžeme vědomě tento čas prožít a jak můžeme využít období nových začátků a nového cyklu.
 • Archetypy bohyně dívky.
  Esence mladinké Bohyně dívky nás podpoří v tématu žití života podle svých představ. (Video 12 minut. )
 • Bohyně Zora, Brigit, Devana.
  Inspirace, zvědavost, velká chuť žít a objevovat život. Nespoutanost a divokost, to všechno jsou jejich témata. A jaké je jejich poselství?
 • Téma Žití života dle nejtajnějších představ.
  Nahrávka o cestě k vysněnému životu, k životu, kde hrajeme hlavní roli a jsme jeho režisérky. Nahrávka ve formě podcastu 17 minut.)

Reference
na online kurz Můj magický rok

Ahoj Veronika- ja si dovolim tykat, ak by si suhlasila, lebo myslim ze sme podobne mlade a ako prechadzam tym tvojim uzasnym kurzom, ide mi z teba taka neskutocne nadherna energia, ze proste mi to nejde vykat Ti 😊ak by to pre teba nebolo ok, tak napis❤ja len ze som cez vikend pocuvala tvoje videa a nahravky z casti Imbolc a som uplne unesena, tolko nadhernej energie co sa ku mne vdaka tebe dostala. To cele- tvoj kurz a tvoj pristup su presne to co som v tychto chvilach potrebovala. Lebo presne ako si to povedala- ked dvaja robia to iste, nie je to to iste a ja som uz viackrat citala pocula napriklad o tom ako si plnit priania ale az teraz pri tebe mi to cele tak docvaklo a vytvorilo naadherny obraz plny radosti ❤❤❤uplne by som az skakala radostou, nadsena som 😊😊😊😊velmo vdacna za tuto moznost- tuzila som ti to napisat, lebo tvoje slova mi rozjasnili vikend, tak som ti chcela zase z tej uzasnej energie vratit spat ❤
Kristina1. část: Od Imbolcu po jarní rovnodennost
Milá Veroniko, ráda bych vám touto cestou poděkovala. Ke svým nedávným narozeninám jsem si koupila vás Magický rok a mám z něj nesmírnou radost, vaše slova míří přímo k mé duši. Toto období roku jsem měla vždycky moc ráda, nejen z toho důvodu, že mám narozeniny :) ale po poslechu vašich slov o bohyních přináležících této době už lépe chápu, proč jsem toto období měla tolik v oblibě. Teď sedím doma a v rukou mám vaši knihu, na kterou se také moc těším, stejně jako na pokračování Magického roku. Také mě těší, že jste při tvorbě myslela i na děti a můžu zapojit i svou dceru, a tím ji hezkou formou povědět něco o ženství. Mějte se moc hezky a ješte jednou děkuji.
Petra B.online kurz Můj magický rok

Příroda, oltář a výzdoba pro období Imbolcu a Hromnic

Barvou tohoto období je samozřejmě barva bílá, neboť vše ještě v přírodě tichounce spí pod bílou peřinkou. Avšak v hloubi země se již příroda chystá na velké probuzení. Jako první poslové se nad sněžnou pokrývkou objevují květiny – jak jinak než bílé – bledule a sněženky, jakožto první poslíčci přicházejícího jara.

Tato část je vždy o tom, jak se můžeme na dané období dobře naladit, jak si můžeme vytvořit oltář, který bude korespondovat s daným obdobím.

A také, jaké důležité témata nám přináší příroda v tomto období.

(Video 6 minut.)

Hlavní téma

Tato část je největší, skládá se z nejvíce videií a cvičení, které souvisí s daným obdobím. Najdete zde videa, cvičení, meditace, vizualizace, pracovní karty a také úkoly či výzvy k akci. Důležité je nejen o věcech mluvit, ale také uvádět vše do praxe. A o tom je právě tato část.

 • Tvůrkyně vlastního života.
  “Svět ve kterém žijeme si sami utváříme. A pokud si svůj svět utváříme sami, znamená to, že ho i sama mohu změnit.” Jak si mohu tvořit svůj život? Jak se mohu stát tvůrkyní vlastního života? Jak na přání, aby se plnily? A co dělat, když se nám naše přání neplní? (Nahrávka ve formě podcastu 16 minut.)
 • Slova a myšlenky.
  Jak pracovat s našimi myšlenkami? A co dělat, když se objeví myšlenky negativní? Jaká slova vypouštíme a také jaká slova volit při formulaci našich přání. ( Video 10 minut.)
 • Vision board, nástěnka přání, jantra.
  Mnoho názvů pro to samé. Podíváme se také na to, jestli si tvořit či netvořit nástěnku přání - popřípadě kdy a jak. ( Video 7 minut. )
 • Praktické cvičení Naše přání a nové začátky.
  “Zkoumej, co si doopravdy přeješ, protože ono se ti to splní!” Praktickým cvičením a formulací přání vás provedu krok za krokem. A společně také zkontrolujeme, jestli je to skutečně ono.
 • Příběhy splněných přání.
  Podělím se o své nejoblíbenější splněné přání malé, ale i ty hodně velké. Díky těmto příběhům si ukážeme, že přání se nám často plní způsobem, který by nás ani ve snu nenapadl! (Video 15 minut.)

Reference
na online kurz Můj magický rok

Milujem prirodu- je to pre mna nevycerpatelny zdroj sily a energie, radosti. Vzdy som tuzila zistit aka je prava podstata sviatkov v roku, ktore sa medzi beznymi ludmi uz dnes neoslavuju. Vzdy ma fascinovali slnovraty a dusicky, hromnice... akosi som tusila, ze je za nimi nieco viac..a tuzila som sa to dozvediet a zistit aj akym sposobom by som ich mohla vedomejsie prezit😊v roku 2020 som objavila Teba a Tvoje stranky a bola som nadsena! 😊 druhy den roku 2021 mi uplne spontanne napadlo len tak si znovu pozriet Tvoje stranky a hned som si aj objednala Meluzinu- milujem toto obdobie ticha medzi vydychom a nadychom. Velmi si Tvoj kurz uzivam a som Ti zan velmi vdacna. ❤Magicky kurz je pre mna poklad.🌼🌻🌹Dakujem ❤Este by som doplnila ze ma na tom velmi fascinuje to prepojenie zenskeho cyklu- cyklu roka- cyklu zivota...a ze ked sa ucim zit v sulade s tymto cyklom, tak ten zivot mi pripada zrazu taky naplneny a zmysluplny len sam o sebe, tym ze plynie a ja ho mozem pozorovat.
Kristina8. část: Zimní slunovrat
Moc pěkně udělaný kurz, hodně to lahodí oku. Program je skvělý a řekla bych takový celistvý. Je tam opravdu inspirace z každého soudku! Doporučuju!
Tereza
Ten minulý díl jsem si moc užila. Moc a moc za něj děkuji. Motivovalo mne to jak k vyrábění, tak i k procházkám do Ďáblického háje a na Kokořínsko, k zamyšlení, k zanechání nějakého dárečku přírodě. Zatím to byly pokreslené kamínky, chystám se ještě kreslit na ulity. Doma mám svícen a několik podzimních zátiší.
Petra6.část: Podzimní rovnodennost
"Děkuji za velmi podařený kurz. Myslím, že jsem podzim nikdy moc nevnímala, až po Vašem kurzu jsem si opravdu uvědomila, jak krásný je."
Zuzana6.část: Podzimní rovnodennost

Tvoření v boho stylu
Macramé lampičky

Projekt Boho žena miluje boho styl a tak si dopřejeme i tvoření. Dělat něco rukama je něco, co moc potřebujeme a často si to nedopřáváme. Pojďme být zase na chvíli dětmi, pojďme si hrát, pojďme tvořit jen tak, bez ohledu na to jak to bude vypadat.

Návod na pletení jednoduchých vzorů macramé lampiček, do kterých můžete vložit zažehlou svíci nových začátků. 

Rituály

Jaké rituály se pojí s obdobím Imbolcu a Hromnic a mohu si je dopřát?

 • Rituál Nových začátků.
  Jaké rituály vykonávali naši předkové a jak se můžeme inspirovat my dnes? Jak nás rituál může podpořit v přitáhnutí si něčeho nového do života? (Video 7 minut.)
 • Rituál menarché.
  Každá žena má v sobě svou šťavnatost, ovšem nedostatkem iniciací, tedy přechodových rituálů ji můžeme ztrácet. Proto vnímám rituál menarché pro dospělé ženy jako velmi klíčový a zásadní.

Vizualizace či afirmace

Jako třešinka na dortu nahrávka s afirmacemi, které se týkají daného tématu. Říká se, že potřebujeme 21 dní, než dojde k nějaké změně uvnitř nás. S tím nám mohou pomoci například afirmace či vizualizace.

Nahrávka: O snech, myšlenkách a splněných přání.
Délka 6 minut.

Děti

Inspirace pro děti, i ty zde patří a mohou s námi slavit jednotlivé části kola roku. Dozvíte se zajímavou inspiraci pro společnou tvorbu a poskytnu náměty na činnosti, spojené s daným obdobím v roce. Aneb co se v mládí naučíš...

 • Prožívání a tvoření během období Imbolcu a Hromnic.
  Video 4 minuty.

Společně spolu strávíme:

Videa67 minut
Nahrávky ve formě podcastů33 minut
Praktické cvičení Pracovní list
Afirmace6 minut
DáleFotonávod na tvoření

Celkově to dělá 106 příjemně a vědomě naplněných minut!

Obrázek vytvořila umělkyně NomeArt.

Účelem kurzu není "mít ho hotový" za jeden večer.
Každé období je dostatečně dlouhé (vychází to průměrně na měsíc a půl), proto si můžete jednotlivé videa pouštět a dávkovat postupně.

Samozřejmě je možné udělat si intenzivní jeden večer a poté se k videiím a dalším částem opakovaně vracet.

Můj záměr je ten, aby téma a naladění daného období bylo s vámi v takové intenzitě a hloubce, jak si to jen samy budete přát!

A kolik tahle magická radost stojí?

Pořídit si můžeš konkrétní svátek a postupně dokupovat další nebo si můžeš rovnou pořídit všech 8 "magických částí" za zvýhodněnou cenu.

Tento svátek samostatně:

Všech 8 svátků dohromady:

444 Kč
Cena za každý jednotlivý svátek. Zaváděcí cena.
Chceš pouze tento svátek ? Nebo chceš zatím kurz vyzkoušet, jestli bude pro tebe? Tato varianta je pro tebe ta pravá. Jeď myší ještě dolů a můžeš rovnou vyplnit formulář.
8x 444 = 3552 Kč
2999 Kč
Zvýhodněná cena pro všechny, co chtějí mít magický celý rok. Zaplatíš méně než za víkendový kurz a přitom spolu budeme po celý rok!
Plně mi důvěřuješ, že to prostě bude stát za to! Moc si tvé důvěry vážím. A právě jako poděkování zvýhodněná cena, ušetříš více než 500 Kč a za to si můžeš udělat radosti další.

Tento kurz jsem natočila v době koronaviru, neboť chci přispívat k větší radosti a pohodě, i když jsou okolnosti náročnější. A protože chci šířit trochu jinou pozitivitu, uzpůsobila jsem tomu i cenu, aby byl kurz opravdu dostupný.

"Tento kurz jsem vytvořila, neboť mi osobně do života prožívání 8 magických období v roce přineslo hodně radosti a pochopení.A předávám to dál, neboť si přeji, aby i ostatní ženy tuto radost pocítily."

Objednávka online kurz Můj magický rok:
Imbolc, Hromnice, tvůrkyně vlastního života

Chci si pořídit celý online kurz Můj magický rok
za zvýhodněnou cenu