RITUÁL
NAPLNĚNÉHO ŽENSTVÍ

Ženské lázně pro všechny smysly!

Rituálem a celým programem tě provede
Veronika Lančaričová & Markéta Van Prchalová.

2. ročník akce

  • Když se sama sebe zeptáš, jak se nyní cítíš, co tě jako první napadne?
  • Dopřáváš si dost péče o sebe? Vyživuješ své tělo, ale také duši?
  • Kdy sis naposledy dopřála celý den jen sama pro sebe, aby ses pořádně vnitřně vyživila?
  • Jsi v životě naplněná, nebo ti něco chybí?
  • Co si představuješ pod pojmem naplněné ženství či naplněný život?

Rituál naplněného ženství ti doplní výživu na té nejhlubší duševní úrovni a (znovu) rozzáří tvou vnitřní božskou jiskru – částečku.

V rámci programu vás čeká energetická meditace, čištění a aktivace na téma ženství, rodová linie, přijetí svého těla a omezujících přesvědčení a programů uložených v našem podvědomí za pomocí metody Theta Healing®.

„Uvnitř každého člověka se nachází kousek božské energie, která se projevuje jedinečným způsobem. Tuto energii můžeme nazývat božskou částečkou či duší a já věřím, že má své poslání a sen o naplněném životě. Tak si jej dovol žít a naplnit.“
úryvek z části Obraz naplněného ženství a o čem je projekt Boho žena

Pokud hledáme naplnění venku, nevydrží nám dlouho.
Proto se potřebujeme naučit, jakým způsobem to obrátit - rozkvést a rozsvítit se zevnitř.
Během tohoto rituálu se společně propojíme se zdrojem ženské božské energie.

Zapomeň už na všechny poučky o tom, co bys jako žena měla nebo neměla dělat, nosit, cítit, myslet si a pojď se propojit se svou pravdou a svým jedinečným obrazem naplněného ženství.
Přestaň se srovnávat s jinými ženami a zaměř se na uvědomění si své jedinečnosti.
Přenes pozornost z vnějšího světa do svého nitra.

Prozradím, že máme připraveno i několik překvapení.
Obsah kurzu budeme tvořit na míru dané skupině - proto drobná změna programu vyhrazena.

Den plný sebepéče a praktických návodů.

Různorodost: tanec i meditace, zpěv i ticho, cvičení i aktivní naslouchání.

Sama za sebe i společně v kruhu dalších žen.

Těšit se můžeš na ženské setkání,
tvoření a propojení se všemi smysly.

Stůj pevně nohama na zemi a zároveň s hlavou v oblacích.
V říši, kde se plní všechny sny a tužby.

ZRAK

Být tvůrkyní svého vlastního života

Kdo je to tvůrkyně života a jak se jí můžeš stát? Co pro tebe naplněné ženství znamená? Vytvoříme a posílíme tvou vizi a představu naplněného života.

Vizualizace: Nechej zazářit své vnitřní světlo

Povídat si budeme o probuzení vnitřní božské částečky, která je uvnitř každé z nás.
Společně se také napojíme na zářivý zdroj božské ženské energie.

ČICH

Žena & vůně

Vůně je jeden z hlavních klíčů k naplněnému ženství. To, co miluji na ženských setkáních, jsou právě vůně. Během tohoto dne se setkáme s vůněmi hned několikrát.

Namícháme si originální tělovou směs Naplněného ženství, kterou si s sebou odneseš domů. Míchat budeme také speciální rituální vykuřovací směs pro podporu naplněného ženství, kterou použijeme v závěrečném rituálu a prostor bude i na namíchání vůně pro tvůj domov...

SLUCH

Naslouchej svému vnitřnímu hlasu a intuici

Dozvíš se, jak více či lépe naslouchat sobě samé a slyšet svou intuici. Když se zaposloucháš ještě více, zjistíš, že i tvé tělo k tobě promlouvá. Říká ti, co je pro tebe právě nyní správné a co potřebuje.

Zpěv, mantry a nástroje

Je třeba znovu napojit pomyslnou červenou nit, která nás prováže s dávnou moudrostí našich předkyň, které dokázaly daleko lépe vnímat hlas vlastního těla.

Meditace s rodovou linií

Z naší rodiny vycházíme a neseme si první zkušenosti.
Dědictví z rodiny není jen o genetické výbavě. Je to hlavně o tom, co jsme v dětství přijali jako normu. Způsob jednání, komunikace, způsoby řešení problémů apod. To ale neznamená, že je to jediná správná možnost.

Nyní si už můžeme samy určit, co je funkční pro nás a právě nyní.
Jako dospělé se potřebujeme vnitřně dočerpat, doprožít si to,
čeho se nám během dospívání nedostalo.

Pomyslně se tak znovu setkáváme s dívkou, kterou jsme v období dospívání byly. Díky tomu, co víme a co jsme již prožily, jsme dnes schopné na mnohé situace nahlížet jinak. Své dospívající já bereme pomyslně za ruku a vykračujeme směrem k naplněnějšímu a šťastnějšímu prožívání ženství.

Chybět nebude ani příjemná ženská hudba.
Někdy pomalá, jindy rychlejší a dynamičtější,
zkrátka různorodá - tak, jako my ženy!

HMAT

Tělo jako náš kompas

Zkontaktuj se znovu se svým tělem a nech se jím vést. Bohužel jsme dnes často od svého těla odpojené a nevnímáme jej plně. Svou pozornost jsme přesunuly více do hlavy, a tak není divu, že své tělo tolik neslyšíme a nevnímáme.

Lůno jako centrum ženské kreativity

Dozvíš se, proč právě lůno označuji jako centrum naší kreativity. A proč je pro ženy kreativita a kreativní vyjádření obzvlášť důležité. Bavit se budeme také o poznání a jiném vnímání menstruace.

Tvoření

Ke hmatu patří také tvoření rukama. A jak již bylo řečeno, vytvoříme si tělovou směs, vykuřovadlo Naplněné ženství a vůni pro tvůj domov, aby sis tento den mohla aktivně připomínat.

CHUŤ

Abychom si vše pořádně vychutnaly a nechaly usadit, dopřejeme si na závěr hostinu.

Pojď společně prožívat život všemi smysly!

 

Dopřej si hýčkací lázně pro tělo i pro duši!

To však není vše.
NA CO SE MŮŽEŠ JEŠTĚ TĚŠIT ?

  • Propojení s elementy a jak se díky nim dostat do životní rovnováhy
  • Uctění ženských archetypů v nás
  • Společný rituál naplněného ženství

A PROTOŽE CHCEME
AŤ VNÍMÁŠ A PROŽÍVÁŠ ŽENSTVÍ JAKO DAR
- kniha pro tebe darem

Ženství a náš život je darem, pojď obojí znovu jako dar vnímat.
Knihu si zaklikni v objednávkovém formuláři na tento rituál.
(Jedná se o jedny z posledních kusů knih - dotisk již naplánovaný není.)

KNIHA
ŽENSTVÍ JAKO DAR

aneb menstruace ve 21. století. Kniha propojuje informace spojené s menstruací z různých úhlů - z pohledu historického, biologického, cyklického i duchovního.

Kniha, která srozumitelným jazykem ženám ukazuje široké spektrum možností a přístupů, díky kterým začnou svou menstruaci lépe vnímat a také prožívat. Je to velmi ucelená ženská „encyklopedie o menstruaci“ pro všechny ženy!

KDO TĚ PROVEDE ?

VERONIKA LANČARIČOVÁ

Veronika je autorkou projektu Boho žena a již přes 12 let se věnuje tématům rituálů a naplněného ženství. Výcvikem pro průvodkyně ženskými rituály prošla v roce 2014,  aktivně rituály provází posledních 6 let. Díky své intuici a napojení připravuje individuální i skupinové rituály na míru. O rituálech mluví, učí a inspiruje naživo i online. Vytvořila dva online kurzy: Magický rok (celoroční průvodce přírodními cykly a sezónními rituály) a Magický život (o rituálech od A do Z). Online svět ráda doplňuje o živá setkání a akce pro ženy. Je autorkou knih Ženství jako dar aneb menstruace ve 21. století a Oslava menarché jako cesta k příjemnější menstruaci. Kniha Ženství jako dar srozumitelným jazykem ženám ukazuje široké spektrum možností a přístupů, díky kterým začnou svou menstruaci lépe vnímat a prožívat. Jedná se o velmi ucelenou „encyklopedii o menstruaci“ pro všechny ženy.

MARKÉTA VAN PRCHALOVÁ

Markéta je certifikovanou terapeutkou metody Theta Healing®. Provází ženy prací se svými emocemi, myšlenkami, pracuje s tématem vnitřního dítěte a traumatických zážitků zapsaných hluboko v našem těle a podvědomí. Již několik let pořádá transformační semináře a víkendové pobyty pro ženy, kde poskytuje prostor pro rozvzpomenutí se na to, kým skutečně v hloubi duše jsme a co chceme žít. Pracuje s tématem důvěry v sebe sama, svoje tělo, vnitřní vedení i podporu celého Vesmíru. Je jednou z předních českých ceremonialistek. Jako kněžka provází ženy, páry i děti přechodovými rituály a důležitými milníky na životní cestě (svatba, porod, první menstruace a mnohé další). Je zakladatelkou projektu Tajemství života v cyklech. Ve svých online programech se věnuje tématům sebelásky a práce s vnitřními stíny, je zastánkyní přirozených porodů a všech procesů ženského těla, stejně tak jako svrchovaného práva ženy rozhodovat o svém těle i duši. V neposlední řadě je také maminka, manželka a milovnice mystérií života.