RITUÁLY HOJNOSTI

NECH SE PROVÉST...

Před časem jsem se během meditace ptala, co je nyní nejvíce potřeba a co mám ženám nabídnout. Odpověď přišla téměř okamžitě: 3 rituály hojnosti. Tak, aby si každá žena mohla vybrat, co zrovna nyní potřebuje nejvíce dočerpat.

Rituály budou intenzivní, léčivé a půjdou do hloubky. Jedná se totiž o komorní rituál pro šest žen.

Když jsem psala popisy a obsah k jednotlivým rituálům, měla jsem pocit, že mi slova někdo diktuje! Prsty se mi rozeběhly po klávesnici a já se nestačila divit, co píšu. Občas jsem se jen uculila a pro sebe si řekla: "No teda, wow, to bude síla!"

Hodně silně jsem vnímala, že nyní už není čas chodit kolem horké kaše, a že jsme silně vybízené dát si téma hojnosti do pořádku.

Ponoř se do přirozeného proudu své hojnosti. Pokud nyní nesklízíš takové plody a hojnost, jakou si přeješ, je potřeba se pomyslně podívat na to, co jsi dříve zasela. Pojď prožívat a naladit se na hojnost každou buňkou svého těla!
1777 Kč
Slyšíš volání svého poslání, ale ještě se ho neodvažuješ žít? Nebo naopak ještě stále nevíš a přála by sis najít to, co je tvým posláním? Stále čekáš až budeš dostatečně připravena? Máš své sny, ale ještě se necítíš být dost dobrou, aby ses do toho pustila naplno?
488 Kč
Pokud zatím neprožíváš svůj vztah tak, jak by sis přála, podíváme se na tu stěžejní oblast, která může za to, proč tvé vztahy nedopadají. Pojď se naladit a uvěřit tomu, že i ty můžeš cokoli a jakkoli si to přeješ!Zažiješ silnou vnitřní proměnu, která se brzy projeví i v realitě hmotné.
488 Kč