Podívej se na nejbližší akce naživo.
Víš, že si nyní můžeš pořídit všech 8 RITUÁLŮ SVÁTKŮ KOLA ROKU za zvýhodněnou cenu?

Z maringotky až na druhý konec světa

Delší čas si v hlavě nosím nápad na tento název knihy. A právě dnes jsem si řekla dost: když není příběh na papíře, ať je aspoň na mém blogu! Příběhy začínám vydávat začátkem července. Představuji si, jak ležíte u vody a během chvilky přečtete jednotlivou kapitolu. Pobaveně se usmějete a přetočíte se na druhý bok, aby vás sluníčko moc nepřipálilo. Další kapitola vás zastihne třeba zase na jiném místě či výletě.

Radost, lehkost a hlavně úsměv na rtech je to, co si přeji skrze tyto příběhy vykouzlit. Jsou to příběhy jedné holky , která se nebála plnit si i ty nejdivočejší sny (hádáte správně, jsem to já).

Má vize byla taková, že pokud by jednou z příběhů vznikla opravdická papírová kniha, dala by se začít číst z kterékoli strany. Otevřete knihu a čtete o příbězích z maringotky. Převrátíte knihu a šup, rázem se ocitáte na druhém konci světa v Brazílii, zemi slunce a karnevalu. (Příběhy z Brazílie se tu také objeví zanedlouho…)

Oboustranná kniha se mi ale zdála jako další z mých bláznivých nápadů, se kterým si ale tiskárna neporadí. Jednoho dne ale světlo světa spatřila kniha od Patrika Hartla Okamžiky štěstí a já samou radostí zvolala: „No tak paráda, ono to fakt jde, natisknout knihu oboustranně!“ (A navíc se hlavní hrdinka jmenuje také Veronika, to je jistě znamení…)

Oba příběhy Maringotka & Brazílie se k létu hodí, tak se už pojďme společně pustit do jejich vyprávění…
1. díl Zápisky jedné holky z maringotky

Veronika Lančaričová
Pomáhám ženám dotknout se magičnosti života a začít prožívat jeho větší hloubky. Namíchám ti na míru rituál či konzultaci. Skrze knihy a přednášky ti prozradím, jak být ve svém ženství naplněná. Ženskou energii a podporu ti zprostředkuji na akcích a kruzích. V online kurzu Magický rok ti dám návod, jak tuto magičnost vnést do každodenního života. A jak učinit z magického dne magický rok a z magického roku magický život!
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů