fbpx

RITUÁLY

VYBER SI, CO TĚ NYNÍ ZAJÍMÁ

MAGICKÁ RITUÁLNÍ NABÍDKA

VYBER SI

MAGICKÝ ROK

ONLINE PROGRAM: 8 OBDOBÍ V ROCE, SVÁTKY A RITUÁLY
Prožij rok cyklickým způsobem. Každé období v přírodě nás může podpořit v konkrétní oblasti našeho života. Za pomoci sezónních rituálů a praktických cvičení můžeme prožívat magicky celý rok, ne jen Vánoce. Magický totiž může být celý rok, ovšem jinak magický. Každé období v sobě nese jiné kvality a esence.

MAGICKÝ ŽIVOT

ONLINE PROGRAM O RITUÁLECH
Nauč se využívat sílu rituálů a prožij tak svůj život naplno! 5týdenní unikátní a komplexní kurz o rituálech. 5 modulů: Rituální základy, Ty a základy, Rituály pro náš domov, Přechodové a životní rituály, Sezónní a lunární rituály. Pořídit si můžeš ještě 6. modul: Intenzivní rituální týden.

MAGICKÝ ROK 2.0

BRZY BUDE SPUŠTĚNO
Pokračování úspěšného online programu Magický rok. Navazuje na něj a jde o pomyslný stupeň spirály hlouběji. V tomto díle online programu se zaměříme na propojení cyklického roku s prací, posláním a vztahy. Podíváme se na ženské a mužské archetypy (Bůh a bohyně v kole roku).

MAGICKÝ DEN

RITUÁLY V KAŽDODENNOSTI
Online minikurz o každodenních rituálech. Proměň svůj den a začni jej prožívat s větší hloubkou a naplněním. Součást tohoto kurzu je: video Tvá cesta k Magickému dni, Praktické cvičení Sestav si svůj Magický den, více než 70 menších rituálků pro ráno, den i večer, Celoměsíční výzva: 31 nápadů na každodenní rituály pro tebe.
V tomto online minikurzu se dozvíš, jaké konkrétní rituály si dopřát pro všechny úplňky a novolunní v roce! Tento návod můžeš aplikovat na všechny novolunní a úplňky letošního roku, ale také na následující roky!

RITUÁLNÍ ŠKOLA

PRÁVĚ PROBÍHÁ
Pro omezený počet žen jsme od podzimu 2022 otevřely unikátní rituální školu. Důraz klademe na praxi a to, aby si každá žena vyzkoušela, jak sestavovat a vést rituály. Nebudeme se zaměřovat pouze na přechodové rituály, ale na všechny druhy rituálů.  Škola je na 5 víkendů a skončí v dubnu 2023.

RITUÁLY

Ovlivňují a obohacují všechny oblasti našeho života.

Pomáhají nám být v souladu sama se sebou, vnitřní pravdou i posláním.

Propojují racionální svět se světem magickým.

Existují menší každodenní rituály, ale také rituály přechodové, životní, sezónní, lunární, pro náš domov, pracovní apod.

REFERENCE OD ŽEN

KTERÉ SE MNOU PROŠLY RITUÁLY

Verča je v rituálech „jako doma“. Během rituálu je tam opravdu pro vás, dění doplňuje přesnými vzhledy a citlivými reakcemi na probíhající proces. Zároveň vám poskytne dostatek prostoru pro vlastní prožitek a vyjádření toho, co potřebujete vyjádřit. Vřele doporučuji se na Verču obrátit v případě, že cítíte, že rituálem chcete ukončit, oslavit nebo začít něco významného ve vašem životě.
JanaRituály uctění předků a požehnání lůna
Ahojky Verunko, moc a moc děkuji za oba rituály ( Předky a Přechodový). Oba pro mě byly velmi důležité. Hlavně přechodový jsem cítila velmi intenzivně. Rituály jsou nádherné a připravené s velkou pečlivostí a citem. V obou rituálech byly mé prožitky silné a intenzivní. Jsem Ti vděčná za Tvou pečlivost, citlivý přístup a velké pochopení. Děkuji Bohům, že mi Tě poslali 🙂 Díky, že jsi a moc se těším na další....
Jindřiška M. Rituál uctění předků a léčení rodové linie a také rituál individuální (vstup do důchodu)
Chtěla bych Ti s již už menším odstupem času moc poděkovat za Tvůj čas a za to, jak citlivou průvodkyní rituálem jsi mi byla . Kdykoliv si na to vzpomenu, běhá mi mráz po zádech a jsem dojatá, jak to probíhalo a čím jsme prošly. Děkuji, vážně! Tento rituál je jedním z nejintenzivnějších, jestli ne dokonce ten nejintenzivnější, zážitek , kterým jsem v životě prošla. Veronika mi byla velmi citlivou a trpělivou průvodkyní, která mi dopřála dostatek času na vše, co jsem potřebovala zpracovat anebo si prožít. Nespěchá, netlačí a dokáže krásně nechat procesy přirozeně plynout. Rituál naprosto předčil má očekávání a i teď, týden po, kdykoliv si na něj vzpomenu, jsem dojatá a mám husí kůži, vše ve mě stále rezonuje a sedá si. Milá Veru, moc děkuji za Tvůj čas a energii, bylo to opravdu skvělé!
Míša K.
Moc děkuji za tvůj čas a energii. Jsem moc ráda za náš společný rituál a večer. Pokud člověk pracuje nebo chce pracovat sám se sebou a hledá nějaké návody, například skrz literaturu či online kurzy, tak je to fajn, ale mít ten osobní prožitek naživo, kdo ho rituálem provede, tak citlivě jako Ty, tak to je úplně něco jiného. Mnohem intenzivnější. Upřimně mohu říct, že jsme spolu udělaly mnohem více práce a mnohem větší pokrok, než jsem udělala kdy sama se sebou. Takže doporučuji, pokud má někdo téma, které si potřebuje zpracovat, tak vřele doporučuji vystoupit ze své komfortní zóny a vybrat si průvodce/průvodkyni. I kdyby to mělo být jen jednou v životě. Pro mě osobně to bylo poprvé, kdy mi nějaká žena zcela otevřeně projevila podporu a pochopení. Je to určitě něco, co mi v běžném životě chybí.
Nina Pecková

PROČ SI RITUÁL DOPŘÁT ?

Ptáš se, proč bys měla i v dnešní moderní době zařadit do svého života rituály?

Moje odpověď je jednoduchá:
Rituály jsou tím nejpřirozenějším, co si žena může dopřát. Při prožívání rituálů se stará moudrost propojuje s moudrostí novou.

Na naší cestě životem nás rituály mohou velmi podpořit a dovést blíž k sobě samé. Pomáhají nám ukončit, co je třeba, a vykročit tím správným směrem. Naplňují nás posvátnou moudrostí a hloubkou.

RITUÁLY

tě přenesou z každodenní reality do posvátného světa, kde je možné cokoli, a kde se dějí zázraky. A poté zase zpátky, ovšem při cestě zpět už nikdy nebudeš stejná, jako když ses se na tento „výlet“ vydala...⁠

RITUÁLY A DNEŠNÍ MODERNÍ DOBA, JDE TO DOHROMADY ?

Rituály jsou i v dnešní době důležité.
Vlastně se mi chce říct – obzvlášť v dnešní době! Současná doba je velmi rychlá a uspěchaná. Často si nedáváme možnost zpomalit, dát si prostor a podívat se, jestli se náš život ubírá směrem, kterým si přejeme.

Rituály jsou také určitými mezníky, od kterých se můžeš odpíchnout a později se k nim vracet a čerpat z nich sílu. V náročných chvílích, si můžeš vzpomenout na záměr, který sis během rituálu dala.

Přechodové rituály ti pomůžou hladce a plynule přejít z jedné životní fáze do další. Během přechodového rituálu můžeš vyslovit všechny své obavy plynoucí z této změny a vnitřně se na ni lépe připravit. Díky tomu neustrneš ve svém vývoji nebo se nezasekneš v určitém věku. Nejlepší na tom je, že takový rituál si můžeš dopřát i zpětně.

Prožíváním cyklického času můžeš skrze návrat k tématům z minulosti vyléčit přítomnost.

SOUČÁSTÍ RITUÁLU JE:

ROZHODNUTÍ& ZÁVAZEK

RITUÁL JE ZÁVAZKEM, ŽE:

  • jsi rozhodnutá změnit svůj přístup či nazírání na určitou situaci.
  • jsi připravena ke změně a vykročení směrem ke svému vysněnému životu.

POSVÁTNÉ ZASTAVENÍ& ZÁMĚR

Rituály vytvářejí prostor k posvátnému zastavení, při kterém se propojíš s hlasem svého srdce. Dostaneš příležitost poděkovat za předchozí kroky a lekce, projevit vděčnost za současnost a vytvořit záměry směrem do budoucnosti.

Rituál je moment či akt, během kterého do svého života zveš změnu. Buď připravena na to, že se skutečně stane.

UZDRAVENÍ PŘÍTOMNOSTI SKRZE PŘIJETÍ MINULOSTI

Rituály ti také pomohou změnit postoj k situacím, které se už staly. Samozřejmě nemůžeme změnit minulost, ale můžeme změnit naše nazírání na ni. Něco se nám podaří vyléčit a rány zacelit, ale někdy nezbývá, než situaci přijmout. I tak můžeš prožívat svůj život plnohodnotně.

Bolestivé momenty nás v životě potkávají také proto, abychom si pak více vážily těch dobrých.

PROSTOR PRO ZMĚNU

Rituál tě provede jakoukoli změnou ve tvém životě a pomůže ti ji zvládnout. Během něj odevzdáváš starou představu o sobě samé a přijímáš novou.

Rituály mají neuvěřitelnou sílu a dopad na náš život, přestože jsou ve své podstatě jednoduché.

JAK K RITUÁLŮM PŘISTUPUJI?

Čím déle ženy rituály provázím, tím jasněji vidím, že rituály nejsou jen třešinkou na dortu, něčím „navíc“.

Jsou nezbytnou součástí ženského zdraví a naplněnosti. Bez nadsázky!

Co pro mě znamená provázet rituály?
Hlavně velký dar a požehnání. Když provázím rituálem, cítím se jako doma, jako bych to vše důvěrně znala a jen se k tomu vracela. Oprašuji dávnou moudrost. Sama se během rituálu dostávám do speciálního vnitřního prostoru. Slyším hlas uvnitř sebe, který mi našeptává, co je potřeba říct, co dělat, na co se zaměřit. Úplně se odevzdávám a nechám se vést...⁠ ⁠

V tomto stavu vždy pociťuji onu magičnost života, kterou můžeme právě skrze rituály prožívat. Můj život je díky rituálům o tolik bohatší a krásnější. Jsem moc šťastná, že toto mohu předávat a prožívat společně s dalšími ženami.⁠ ⁠

RÁDA SE STANU I TVOU PRŮVODKYNÍ

Ke každé ženě přistupuji individuálně a naciťuji se na její potřeby a přání. Vždy si nejdříve nechám od ženy sepsat její příběh k tématu, kterého se rituál bude týkat. Díky tomu získám konkrétní představu a mohu tak vytvořit rituál na míru. Zároveň si vždy nechávám dostatek prostoru, aby se mohl rituál do své plné podoby dotvořit přímo na místě.

Během posledních let jsem rituály provedla velké množství žen. Přesné počty neznám, ale v součtu individuálních a skupinových rituálů jsou to již čísla trojmístná.

Poznámka: Aktuálně nemám otevřené termíny pro individuální a skupinové rituály. Od podzimu 2022 provázím malou skupinu žen Rituální školou.

MNOU VEDENÉ RITUÁLY JSOU...

  • Jdoucí do hloubky
  • Živlové
  • Intenzivní

PŘÍRODNÍ ŽIVLY

Voda, oheň, země a vzduch. Všechny tyto elementy mohou naše záměry a přání posílit a také očistit.

DRUHY RITUÁLŮ

Rituály můžeme rozdělit do různých kategorií: přechodové, životní, spojené s lunou či sezónní...
Mou vášní jsou ty, které nám pomáhají podpořit a učinit změnu v našem životě, přechodové rituály a také sezónní.

MÁ CESTA K RITUÁLŮM

JAK JSEM SE K RITUÁLŮM DOSTALA ?

S rituály jsem začala, když mi bylo devatenáct letžila jsem „na samotě u lesa“. Vnímala jsem, jak mi práce se záměry během rituálů lunárních či sezónních pomáhá zastavit se a více se naladit na touhy mé duše.

Když jsem se přestěhovala do Prahy, potřebovala jsem opět být součástí ženského společenství a začala jsem se účastnit ženských kruhů. Ve dvaadvaceti letech přišla nabídka účastnit se Výcviku slovanských kněžek. Pamatuji si, že jsem si tehdy vůbec nedokázala představit, co můžu od takového názvu či kurzu čekat. Byl to ale jeden z těch momentů, kdy hlava neví proč a vede nás srdce, a tak jsem šla...

Tento výcvik považuji za svůj základní stavební kámen. Během téměř deseti let jsem na onen pomyslný základní kámen navršila mnoho dalších. Učila jsem se od zahraničních lektorek, četla zahraniční knihy o této tématice a hlavně vše žila a zkoušela v praxi.

Když mě oslovila první žena k rituálu, začala jsem se zamýšlet, jak chci rituály pojmout a jakým způsobem je chci vést. Věděla jsem, že půjdou hodně do hloubky a budou intenzivní.

Potřebovala jsem také, aby před samotným rituálem proběhla určitá přípravná fáze, protože než naplníme pohár, je potřeba jej nejdříve vylít a vyčistit od předešlých nánosů...

MAGICKÁ RITUÁLNÍ NABÍDKA

VYBER SI

MAGICKÝ ROK

ONLINE PROGRAM: 8 OBDOBÍ V ROCE, SVÁTKY A RITUÁLY
Prožij rok cyklickým způsobem. Každé období v přírodě nás může podpořit v konkrétní oblasti našeho života. Za pomoci sezónních rituálů a praktických cvičení můžeme prožívat magicky celý rok, ne jen Vánoce. Magický totiž může být celý rok, ovšem jinak magický. Každé období v sobě nese jiné kvality a esence.

MAGICKÝ ŽIVOT

ONLINE PROGRAM O RITUÁLECH
Nauč se využívat sílu rituálů a prožij tak svůj život naplno! 5týdenní unikátní a komplexní kurz o rituálech. 5 modulů: Rituální základy, Ty a základy, Rituály pro náš domov, Přechodové a životní rituály, Sezónní a lunární rituály. Pořídit si můžeš ještě 6. modul: Intenzivní rituální týden.

MAGICKÝ ROK 2.0

BRZY BUDE SPUŠTĚNO
Pokračování úspěšného online programu Magický rok. Navazuje na něj a jde o pomyslný stupeň spirály hlouběji. V tomto díle online programu se zaměříme na propojení cyklického roku s prací, posláním a vztahy. Podíváme se na ženské a mužské archetypy (Bůh a bohyně v kole roku).

MAGICKÝ DEN

RITUÁLY V KAŽDODENNOSTI
Online minikurz o každodenních rituálech. Proměň svůj den a začni jej prožívat s větší hloubkou a naplněním. Součást tohoto kurzu je: video Tvá cesta k Magickému dni, Praktické cvičení Sestav si svůj Magický den, více než 70 menších rituálků pro ráno, den i večer, Celoměsíční výzva: 31 nápadů na každodenní rituály pro tebe.
V tomto online minikurzu se dozvíš, jaké konkrétní rituály si dopřát pro všechny úplňky a novolunní v roce! Tento návod můžeš aplikovat na všechny novolunní a úplňky letošního roku, ale také na následující roky!

RITUÁLNÍ ŠKOLA

PRÁVĚ PROBÍHÁ
Pro omezený počet žen jsme od podzimu 2022 otevřely unikátní rituální školu. Důraz klademe na praxi a to, aby si každá žena vyzkoušela, jak sestavovat a vést rituály. Nebudeme se zaměřovat pouze na přechodové rituály, ale na všechny druhy rituálů.  Škola je na 5 víkendů a skončí v dubnu 2023.

BUĎME SPOLU VE SPOJENÍ

INSPIRACI PŘINÁŠÍM NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SKRZE FACEBOOK A INSTAGRAM. PŘIDEJ SI MNE.