fbpx

...ZVÝHODNĚNÁ CENA PLATÍ UŽ JEN:

ONLINE PROGRAM

MAGICKÝ ROK

Cyklický rok & sezónní rituály

Jsi připravena začít se na celý rok dívat jinak a také jej jinak prožívat?

Vstup do online programu Magický rok – programu, který tě zavede k hlubší podstatě jednotlivých svátků, sezónních rituálů a období v roce.

Dozvíš se, jaké dary (ale také výzvy) nám jednotlivá období přinášejí
a jak to celé začlenit do svého života.

Tvůj rok ti uteče, ani nevíš jak?

Spoustu tradic a zvyklostí dodržuješ jen
„ze zvyku“?

Líbí se ti atmosféra a kouzlo Vánoc, ale máš pocit, že se postupně vytrácí jejich hlubší přesah?

Každoročně si začátkem ledna přeješ, aby tento rok byl lepší, výjimečnější, ale vlastně nevíš,
jak na to?

Nebo sis už možná vytvořila koncept vánočních svátků, který ti vyhovuje,
ale v duchu se ptáš: „No jo, ale co zbytek roku?”

Na to ti rovnou odpovím! Každé období a svátek je jiný a jedinečný. Každé období v sobě nese jinou esenci a kvalitu, může nás jinak podpořit a dát nám jiný magický prožitek.
A je na nás, abychom do toho šli naplno a dali našemu životu jiný nádech...

Když plyneme v rytmu kola roku,
který je přírodě vlastní,
ucítíme obrovskou vlnu podpory od toho,
co je větší, než jsme my a co nás přesahuje.

CO KDYBYS...

 • byla v souladu s ročním cyklem.
 • si dopřála za rok 8 významných zastavení, během kterých oslavíš dané období, dopřeješ si sezónní rituál a přirozeně se posuneš společně s energií roku.
 • měla vytvořený bohatý a různorodý celoroční koncept tradic, rituálů a zvyklostí, které budou naprosto přesně rezonovat s tebou, tvou rodinou a budou na míru tvým potřebám.
 • cítila, že žiješ v souladu se svým ženským cyklem, ale také cyklem přírody, který je nám ženám tak přirozený (jen my často jdeme proti němu).

Magický může být úplně celý rok, ovšem trochu jinak...

REFERENCE

CO ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ PROŠLY PROGRAMEM MAGICKÝ ROK ?

"Kurz Magický rok tisíckrát předčil moje očekávání."

Našla jsem tvé stránky a na nich magický rok. Předtím jsem už asi rok dělala oltáře pro každou část roku a chtěla jsem se dozvědět víc, tak jsem si tvůj kurz koupila. Čekala jsem, že se dozvím více o tom, jak dělat oltář a co má který předmět na něm za význam atd. Ale tvůj kurz tisíckrát předčil moje očekávání. Je úžasný! Nejvíc se mi líbí, že se vždy zaměřuje jen na jednu věc, takže se necítím zahlcená. Poctivě dělám všechny úkoly a meditace. V únoru jsem si dala záměr, v Ostaře jsem zjistila, jak moc mě děsí plodnost a v červenci jsem dala výpověd v práci. Hurá, končím s nudnou úředničinou. Cítila jsem tak velký rozpor mezi tím co mi říká tělo, tím kdo jsem a prací, že už to bylo neúsnosné. Nejlepší na tom bylo, že mě mé okolí bud podpořilo (hrozně jsem se bála jejich reakce) nebo je jim to jedno 🙂 Zkrátka ted budu nějaký čas doma pečovat o sebe a rodinu. Jsem strašně zvědavá, kam dál mě magický rok zavede...
Anička

PŘEDSTAVUJI TI:

Online program
MAGICKÝ ROK

HLAVNÍ SEBEROZVOJOVÉ TÉMA

V této části se zaměříš na téma, které s sebou dané období přináší a ve kterém tě může podpořit. Najdeš zde videa, cvičení, vizualizace, meditace a také pracovní karty, úkoly či výzvy k akci.

RITUÁLY A PRÁCE S ELEMENTY

Rituály jsou výborným nástrojem k tomu, aby z tvého života odešlo to, co ti již neslouží a otevřely se nové dveře. V každém jednotlivém období se dozvíš, jaké rituály se pro daný čas hodí. Naučíš se, jak si rituál sestavit a jak v jeho rámci pracovat s elementy.

TRADICE & ZVYKY

Dozvíš se o tradicích, zvycích, svátcích a celkové esenci daného období. Vše si dáme do kontextu a souvislostí. Vybereš si také, jaké tradice a zvyklosti se ti líbí, abys je mohla přenést do svého života.

ŽENSKÉ ARCHETYPY A BOHYNĚ

V každém z osmi dílů se dozvíš o souvisejících ženských archetypech. Jak se s ním můžeš spojit či jej aktivovat v sobě ? Jaké příběhy se pojí s bohyněmi daného období?

OLTÁŘ A VÝZDOBA

Oltář je místo, které nám pomáhá dostat se více do kontaktu s přírodou a symbolikou daného období. Může ti připomenout jednotlivá témata a tvé záměry pro toto období. Dozvíš se o přírodě daného období a také, jak si můžeš svůj domov vyzdobit.

MEDITACE ČI VIZUALIZACE

Pokud celý život slýcháš určitá přesvědčení o sobě, partnerství či například hojnosti, má to velký vliv na prožívání tvého života. Proto zde najdeš nahrávku, která ti pomůže omezující přesvědčení nahradit těmi pozitivními a podporujícími.

+BONUSY:

 • PRAKTICKÁ CVIČENÍ
  Ke cvičením dostaneš také pracovní listy, výzvy k akci a úkoly.
 • TVOŘENÍ
  Tvoření rukama je něco, co my ženy velmi potřebujeme a často si to nedopřáváme. Pusť ven svou tvořivou a kreativní energii. Pojď si na chvíli hrát, buď na chvíli zase dítětem, pojď tvořit jen tak, bez ohledu na výsledek.
 • MP3 NAHRÁVKY
  Tato praktická varianta ti umožňuje videa, některé cvičení či meditace stáhnout do mobilu a poslechnout si je kdekoli.
 • INSPIRACE PRO DĚTI
  Inspirovat a přizvat k magickému roku můžeme také naše děti. Čemu se v konkrétním období s dětmi věnovat? Objevíš zajímavou inspiraci pro společnou tvorbu a náměty na činnosti spojené s daným obdobím.

REFERENCE

CO ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ PROŠLY PROGRAMEM MAGICKÝ ROK ?

"Kurz byl součástí velké proměny mého života."

"Milá Veru,tvůj kurz byl součástí velké proměny mého života. Díky němu jsem objevila daleko větší hloubku prožívání jednotlivých období roku a naladila jsem se na jejich změny. Zejména období příchodu temné části roku pro mě bývalo složitým časem, ale teď, když znám dary, které nám toto období přináší, ho vnímám jinak. Můj život se stal celistvější a také vnímám, že moje duše je daleko více v souladu s tímto rytmem. Kolo roku se stalo mojí neoddělitelnou součástí a přirozeným způsobem prožívání roku. Děkuji ti, že jsi mi tento svět otevřela."
Petra

ONLINE PROGRAM MÁ 8 ČÁSTÍ

Procházet rok s online programem Magický rok,
je jako dopřát si 8 seberozvojových víkendů a ponorů do sebe!

OD IMBOLCU PO JARNÍ ROVNODENNOST

Nové začátky a téma být tvůrkyní svého života
Povídání o období Imbolcu a Hromnic, Archetypy bohyně dívky, jejich kvality a poselství. Téma: žití života dle nejtajnějších snů, Slova, myšlenky a jak pracovat s těmi negativními. Být tvůrkyní svého života, vědomá představivost a tvoření, Rituály spjaté s časem Imbolcu, nových začátků.

OD JARNÍ ROVNODENNOSTI PO BELTAINE

Bohyně Vesna a element ohně, Kreativita & pro co hoříš? Lůno jako centrum ženské kreativity.
Povídání o období jarní rovnodennosti a Velikonoc, Archetypy bohyní jara & elementu ohně, Domov, kde proudí kreativní energie. Kreativita a náš vnitřní oheň, Lůno jako centrum naší kreativity, Vizualizace k uctění & zvědomění lůna, Yoni vajíčka a ženská bylinná napářka, Rituály spjaté s časem jarní rovnodennosti, Velikonoc a elementu ohně.

OD BELTAINE PO LETNÍ SLUNOVRAT

Bohyně Lada, magický lásky čas, (Sebe)láska a sexualita
Od Beltaine po letní slunovrat, Archetypy bohyně milenky & bohyně spojené s Beltaine, Rozhovor o tématu sexuality Jana Zittová a ženská sexualita. Sebeláska, Téma sebelásky propojíme také s partnerstvím a prací. Cvičení: vidím krásu, vidím lásku, Dívej se na svět očima lásky. Meditace taneční & sebelásková Beltainové rituály.

OD LETNÍHO SLUNOVRATU PO LAMMAS

Svatojánská noc a element vody, Emoce a ponor do hlubin své duše.
Od letního slunovratu po svátek Lammas, Archetypy bohyně vody & bohyně spojené s letním slunovratem, Emoce - naše vnitřní voda,Cvičení: Ponor do hlubin duše, Čištění našich vnitřních vod. Meditace s bohyní vod, Netlač řeku, teče sama, Rituály letního slunovratu & rituální práce s elementem vody.

OD LAMMASU PO PODZIMNÍ ROVNODENNOST

Dožínky a bohyně matka Živa. Vděčnost, hojnost a sklízím vše, co jsem zasela.
Od svátku Lammas po podzimní rovnodennost, Archetypy bohyně matky & bohyně spojené s obdobím Lammas a dožínek. Povídání o hojnosti, Cvičení: Co pro mne znamená hojnost? Meditace: Uvolni se do své hojnosti, BONUSOVÝ ROZHOVOR: S Markétou Prchalovou o hojnosti a odvrácené straně mateřství. Rituály Lammasu &, rituály pro podporu hojnosti & rituály mateřství.

OD PODZIMNÍ ROVNODENNOSTI PO SAMHAIN

Bohyně Mokoš a element země. Rovnováha a balanc, být královnou svého života.
Podzimní rovnodennost a Mabon, Element země a matka příroda, Rituály pro období Mabonu & podzimní rovnodennosti, Archetyp královny - jsi královnou svého života? Balanc a rovnováha v životě, Element země - naše tělo, náš chrám.

OD SAMHAINU PO ZIMNÍ SLUNOVRAT

Bohyně Morana a období transformace. Kde končí strach, začíná život & projít svým tmavým lesem.
Samhain a dušičky, Téma transformace a smrti, Archetypy bohyně stařeny & temné bohyně, Kde končí strach, začíná život, Meditace: Projít tmavým lesem, Uvědomění si a tranfsormace strachů. Tvoření skeleton listů. Rituál nechat odejít strachy & uctění předků.

OD ZIMNÍHO SLUNOVRATU PO IMBOLC

Element vzduchu. Posvátné vánoční noci, když ticho promlouvá & autentičnost.
Zimní slunovrat, Yule, Vánoce. Věštby během tohoto období a posvátné vánoční noci. Archetypy bohyně vzduchu a bohyní předků. Téma: když ticho promlouvá. Vlastní jedinečnost a autenticita. Bilance na konci roku, téma dokončování a vděčnosti. Tvoření s elementem vzduchu. Rituály spojené se zimním slunovratem a Vánocemi. Očista za pomocí vzduchu a vykuřování.

REFERENCE

NA ONLINE PROGRAM MAGICKÝ ROK

"S každým dílem kurzu jsem vděčnější, že jsem si jej koupila."

Poslední díl Magického roku je úžasný, moc se mi líbí povídání i celé vizuální zpracování, je to skutečně krása. Tvůj Magický rok se mi líbil od prvního dílu, kterým jsem prošla, a s každým dalším jsem stále vděčnější, že jsem si ho v lednu koupila. Cítím, jak pronikám hlouběji a navazuji spojení s energií, která je tady kolem nás, ale často jí nevěnujeme dost pozornosti. Takže ještě jednou děkuji.
Petra Bergmannová

CENA
online programu
MAGICKÝ ROK

LIMITOVANÁ NABÍDKA PLATÍ UŽ JEN:

poté cena stoupne na 5888 Kč.

NAVÍC: Jakmile se jednou naučíš principy cyklického roku, můžeš je aplikovat na všechny příští roky!

JSI PŘIPRAVENÁ

PROŽÍT CELÝ ROK MAGICKY ?

4444 Kč

To vychází na 370 Kč za měsíc.

 • 8 částí: online průvodce celým rokem
 • Rituály a práce s elementy
 • 8 seberozvojových témat
 • Tradice a zvyky
 • Ženské archetypy a bohyně
 • Meditace a vizualizace
 • Oltáře a výzdoba
 • Praktická cvičení a pracovní listy

Možnost zaplatit ve dvou splátkách.

ČASTO SI PŘEJEME...

prožívat svůj čas speciálně či magicky, dopřát si oslavy svátků – dát svému životu přesah, hloubku, ale zároveň se chceme zavděčit, nevybočovat a dodržovat tradice tak, „jak se to má a patří“.

Možná v hloubi duše cítíš, že to s tebou neladí.
Třeba proto, že se zrovna necítíš být křesťankou, i když jsi v křesťanské tradici vyrostla.
Nebo možná nechceš archaicky dodržovat tradice našich předků, když už to neodpovídá tvým potřebám.

Jak to tedy celé uchopit
a začlenit do našeho moderního života,
aby to sloužilo a bylo funkční?

To si ukážeme v online programu Magický rok – koncept prožívání roku,
který není rozdělený na 12 měsíců, ale na 8 období. Tato období v sobě více reflektují změny odehrávající se v přírodě, díky čemuž se dostáváme do kontaktu se svými vlastními cykly. Ke každému období se pojí také důležitý svátek, který vychází z postavení slunce či z důležité proměny v přírodě, a sezónní rituál.

REFERENCE

CO ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ PROŠLY PROGRAMEM MAGICKÝ ROK ?

"Život mi pripadá zrazu taký naplnený a zmysluplný."

Milujem prirodu- je to pre mna nevycerpatelny zdroj sily a energie, radosti. Vzdy som tuzila zistit aka je prava podstata sviatkov v roku, ktore sa medzi beznymi ludmi uz dnes neoslavuju. Vzdy ma fascinovali slnovraty a dusicky, hromnice... akosi som tusila, ze je za nimi nieco viac..a tuzila som sa to dozvediet a zistit aj akym sposobom by som ich mohla vedomejsie prezit 😊 v roku 2020 som objavila Teba a Tvoje stranky a bola som nadsena! 😊 druhy den roku 2021 mi uplne spontanne napadlo len tak si znovu pozriet Tvoje stranky a hned som si aj objednala kurz. Velmi si Tvoj kurz uzivam a som Ti zan velmi vdacna. ❤ Magicky kurz je pre mna poklad.🌼🌻🌹Dakujem ❤Este by som doplnila ze ma na tom velmi fascinuje to prepojenie zenskeho cyklu- cyklu roka- cyklu zivota... a ze ked sa ucim zit v sulade s tymto cyklom, tak ten zivot mi pripada zrazu taky naplneny a zmysluplny len sam o sebe, tym ze plynie a ja ho mozem pozorovat.
Kristina

KDO TĚ PROGRAMEM PROVEDE ?

Jsem Veronika a vždy jsem toužila po tom, aby byl můj život nevšední a měl šmrnc jedinečnosti!

Hledala jsem ve svém životě hloubku, přesah a smysl. Asi právě proto jsem brzy odešla z vysoké školy a přestěhovala se do maringotky na samotě u lesa.

A žila bez elektřiny a dalších moderních vymožeností, jen v souladu s přírodou. A tam se začalo psát mé velké životní dobrodružství!

Tehdy jsem se naplno propojila s cyklem přírody a v tichu samoty uslyšela svůj vlastní vnitřní hlas a vedení. Společně s dalšími ženami „ze samoty“ jsem se začala učit o rituálech a také je praktikovat.

Prošla jsem rituálním výcvikem a mnoho let studovala a získávala informace a zkušenosti od českých i zahraničních lektorek (Lilia Khousnoutdinová, Katinka Soetens, Kathy Jones atd.).
Od roku 2017 aktivně ženy provázím rituály.
V roce 2022 jsem vytvořila Rituální školu a ke spolulektorování přizvala Markétu Van Prchalovou.

Rituály jsou mou velkou vášní,
dávají mi obrovský smysl a přinášejí kvalitu do života...

PODÍVEJ SE,
JAK TO V PROGRAMU VYPADÁ

ve videu nahlédneš do členské sekce dvou částí:
Beltaine & letní slunovrat

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

PROČ SI POŘÍDIT PROGRAM MAGICKÝ ROK ?

 • Naučí tě, jak se znovu napojit na dávné tradice a přenést z nich onu magičnost do každodenní praxe a současnosti.
 • Získáš inspiraci a vytvoříš si vlastní moderní rituály pro celý rok.
 • Prožiješ 8 magických období a zastavení skrze oslavu svátku, který se s daným obdobím pojí.
 • Jedinečné pojetí a koncept vnímání celého roku.

Programem od roku 2020
prošlo již více než  200 žen !

 OTÁZKY
o programu Magický rok

Co znamená, že je program online?

Magický rok probíhá na platformě, kde najdeš celý natočený obsah programu. Ten procházíš vlastním tempem a v libovolný čas. Neznamená to tedy, že se potkáme v konkrétní čas on-line prostřednictvím video setkání.

Jak se k programu přihlásím a jak program probíhá prakticky?

Po zaplacení programu dostaneš své jedinečné přihlašovací údaje a také odkaz na přihlašovací stránku. Po přihlášení se dostaneš k obsahu programu.

Kdy program začíná a kdy končí?

K programu Magický rok se můžeš přihlásit kdykoli. Začneš obdobím, které je v přírodě právě aktuální a stejným obdobím za rok skončíš.

Jak dlouho mi vstup do programu zůstane?

Napořád, co bude tento kurz existovat. 🙂

Co vše uvnitř programu naleznu?

Podívej se výše, jak program uvnitř vypadá. Najdeš v něm inspirativní videa, nahrávky, vizualizace, afirmace, meditace, praktická cvičení, úkoly a výzvy k akci. V každém díle obsahově nalezneš povídání a inspiraci o daném období, tradicích, zvycích, archetypech bohyní, tématu, které s sebou dané období přináší. Najdeš v něm také povídání o přírodě, návody na výzdobu a tvoření odpovídající konkrétnímu období a tvoření s dětmi. Dále také inspiraci pro rituály, které se hodí ke konkrétnímu období a které tě mohoupodpořit v tvých tématech a záměrech.

Kolik program stojí?

Naposledy je tento online kurz za zvýhodněnou cenu 4444 Kč (můžeš využít i platby na 2 splátky). Od 1.2 2023 cena kurzu stoupne na 5888 Kč.

Mohu online programem procházet vlastním tempem?

Ano, a velmi to doporučuji. Během procházení programu si dopřej zpomalení, účelem totiž není „mít jej co nejrychleji hotovo“. Vnímám, že my ženy odpovědi na své otázky a mnoho moudrosti nalézáme právě díky zpomalení. Snáze se pak ladíme na svůj rytmus, můžeme jít do větší hloubky a jsme více v kontaktu se svou intuicí. Každé z osmi období je dostatečně dlouhé, v průměru měsíc a půl, máš tedy dost času si vše pouštět postupně, nořit se do sebe a nalézat svou pravdu.

REFERENCE

NA ONLINE PROGRAM MAGICKÝ ROK

"Najviac sa teším, že ma bude sprevádzať aj ďalšie roky."

Veronika dakujem ti za tu hlbku, neskutocnu inspiraciu a podporu nam zenam, ktoru do online kurzu Magicky rok davas... A som vdacna, ze som na tejto mojej novej ceste prave s Tebou. Citim, ze to tak malo byt, ze si s kurzom prisla prave na jesen, kedy to najviac potrebujem... a verim, ze nie som jedina... tesim sa neskutocne na dalsie casti... a najviac sa tesim, ze ma inspiracia z kurzu bude sprevadzat nielen jeden Magicky rok... ale aj vsetky ostatne...
Zuzana KonečnáMagickelono.sk

ONLINE PROGRAM
Cyklický rok & sezónní rituály

MAGICKÝ ROK

LIMITOVANÁ NABÍDKA PLATÍ UŽ JEN:

poté cena stoupne na 5888 Kč.

Dej svému životu nový nádech a hloubku.
Prožij svůj rok v rytmu 8 období.