fbpx

ONLINE PROGRAM

MAGICKÝ ROK

3. část: Beltaine & máj
Téma sebelásky a sexuality, Bohyně lásky, archetyp milenky

Beltaine

OBSAH TOHOTO DÍLU:

 • Od Beltaine po letní slunovrat
  Tradice & zvyky.
 • Archetypy bohyně milenky & bohyně spojené s Beltaine
  Dozvíš se také jak oslavit archetyp bohyně milenky v sobě.
 • Májová příroda & Beltainový oltář
  K čemu nás příroda v tomto období vybízí a co nás učí?
 • Rozhovor o tématu sexuality.
  Velmi podrobně jsem v rozhovoru vyzpovídala odbornici na téma ženské sexuality Janu Zittovou.
 • Sebeláska
  Téma sebelásky propojíme také s partnerstvím a prací.
 • Cvičení: vidím krásu, vidím lásku
  Dívej se na svět očima lásky.
 • Meditace taneční & sebelásková
 • Beltainové rituály
  Dozvíš se, jaké rituály se pojí k tomuto období a dále o rituálech sebeláskových, partnerských a dopřát si můžeš také rituál s názvem Nech to jít.
 • A dále ještě
  Afirmace o sebelásce, tvoření Beltainového srdce a inspirace, co si dopřát a jak prožít toto období s dětmi.

PODÍVEJ SE NA VIDEO POZVÁNKU:

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Zatímco v předchozím období se slunce teprve začalo objevovat a nabírat sílu, nyní je daleko silnější. Ve vzduchu je cítit mnoho vůní z rozkvetlých stromů a květin.

Máj je lásky čas a hrdliččin zve ku lásce hlas... a to v prvé řadě k lásce k sobě samé. Pokud nám chybí dostatečná důvěra v sebe (sebe-láska) a nemáme se rády, velmi se to projevuje v prožívání našich vztahů.

Buď nám vztahy nevycházejí, nebo nejsou oboustranně vyrovnané v dávání a braní.

Sebeláska je alfa a omega. Má vliv nejen na partnerské vztahy, ale i na ty pracovní. Díky Májovému rituálu spálíš vše, co ti již neslouží v souvislosti se vztahem k sobě samé, s partnerskými vztahy či v prožívání sexuality.

ONLINE PROGRAM

MAGICKÝ ROK

 se skládá z 8 částí,
na této stránce jsou informace pouze o jedné jeho části.

Online program Magický rok, cyklický rok a sezónní rituály

REFERENCE

CO ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ PROŠLY PROGRAMEM MAGICKÝ ROK ?

Veronika dakujem ti za tu hlbku, neskutocnu inspiraciu a podporu nam zenam, ktoru do kurzu davas... A som vdacna, ze som na tejto mojej novej ceste prave s Tebou. Citim, ze to tak malo byt, ze si s kurzom prisla prave na jesen, kedy to najviac potrebujem... a verim, ze nie som jedina... tesim sa neskutocne na dalsie casti... a najviac sa tesim, ze ma inspiracia z kurzu bude sprevadzat nielen jeden Magicky rok... ale aj vsetky ostatne...
Zuzana
Prechadzam tvojim uzasnym kurzom, ide mi z teba taka neskutocne nadherna energia. Cez vikend som pocuvala tvoje videa a nahravky a som uplne unesena, tolko nadhernej energie co sa ku mne vdaka tebe dostala. To cele, tvoj kurz a tvoj pristup su presne to co som v tychto chvilach potrebovala. Lebo presne ako si to povedala, ked dvaja robia to iste, nie je to to iste. A ja som uz viackrat citala, pocula napriklad o tom, ako si plnit priania, ale az teraz pri tebe mi to cele tak docvaklo a vytvorilo naadherny obraz plny radosti. Uplne by som az skakala radostou, nadsena som, velmo vdacna za tuto moznost. Tuzila som ti to napisat, lebo tvoje slova mi rozjasnili vikend, tak som ti chcela zase z tej uzasnej energie vratit spat.
Kristina
Děkuji za velmi podařený kurz. Myslím, že jsem podzim nikdy moc nevnímala, až po Vašem kurzu jsem si opravdu uvědomila, jak krásný je.
Zuzka

1. část
OD BELTAINE PO LETNÍ SLUNOVRAT
Tradice & zvyky

Májové období je magické, voňavé a láska je cítit ve vzduchu.
Dozvíš se:
Jaké tradice a zvyklosti se s tímto obdobím pojí? Jak se toto období slavilo v pohanské tradici a co nám z těchto tradic zůstalo v křesťanské společnosti?
Jaká je symbolika tohoto období?

ARCHETYPY
bohyně milenky & bohyně spojené s obdobím Beltainu

V této části ti povím o bohyních, které jsou s tímto obdobím spojené. Dozvíš se také, jak se propojit s archetypem bohyně milenky v sobě.

2. část
Příroda a oltář
pro období máje & Beltaine

V této části se dozvíš, jak vypadá příroda v průběhu května a první poloviny června. K čemu nás příroda přímo vybízí a co si můžeš dopřát? Měsíc květen nedostal svůj název náhodou. Slyšela jsi o starší tradici Májových košů? Oltář si v tomto období můžeš vyzdobit mnoha způsoby. Právě nyní se na něj hodí přidat také mužské symboly, neboť oslavujeme partnerství.

3. část
HLAVNÍ TÉMA
Sebeláska, láska a sexualita

SEBELÁSKA

O sebelásce se hodně mluví. Možná máš někdy pocit, že téma sebelásky se na tebe valí zleva i zprava, ale je to tak potřebné! Sebeláska je totiž alfou i omegou a má největší vliv na prožívání našeho života. V tomto videu téma sebelásky propojíme s tématem práce a partnerství. Máš ráda své tělo, přijímáš jej takové, jaké je?

Cvičení:
Vidím krásu, vidím lásku

Praktické cvičení, díky kterému rozkveteš ty i tvé okolí! Účelem tohoto cvičení je začít se dívat na svět očima lásky.

MEDITACE
Taneční & sebelásková

Během období Beltainu si dopřej a vyzkoušej dva typy meditací. Jednu rychlejší taneční a druhou pomalou zklidňující.

BONUSOVÉ VIDEO
Rozhovor na téma: Ženská sexualita

Společný rozhovor s Janou Zittovou.

Jana se tématu sexuality a práci se ženami věnuje již přes deset let. Svým klientkám nabízí širokou škálu možností a technik, které si mohou dopřát. Tento rozhovor je hodně inspirativní, protože ukazuje, že klíč ke zlepšení sexuality nemusíme dlouze hledat. Nemusíme si pořizovat žádnou speciální knihu či pomůcku. Ten klíč máme všechny v sobě.

A ve skutečnosti je to jednoduché. Složitosti v tom většinou hledáme pouze my. Prozradím, že k Janě chodí také ženy ze showbyznysu, kterým pomohla v jejich sexualitě, prohloubit prožitek a také schopnost dosahovat orgasmů. Jsi zvědavá, o které ženy šlo? Pak tě zklamu, ctíme jejich soukromí. 🙂

V rozhovoru se bavíme například o těchto otázkách:

 • Odkud se v současné době učíme „správný přístup“ k sexualitě?
 • Proč nám sexualita nefunguje a jaké nejčastější bloky v této oblasti máme?
 • Jak je možné sexualitu zlepšit a prohloubit?
 • Jak a kdy o sexualitě komunikovat se svým partnerem?
 • Jak vykomunikovat rozdílnou sexuální potřebu s partnerem?

REFERENCE

CO ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ PROŠLY PROGRAMEM MAGICKÝ ROK ?

Našla jsem tvé stránky a na nich magický rok. Předtím jsem už asi rok dělala oltáře pro každou část roku a chtěla jsem se dozvědět víc, tak jsem si tvůj kurz koupila. Čekala jsem, že se dozvím více o tom, jak dělat oltář a co má který předmět na něm za význam atd. Ale tvůj kurz tisíckrát předčil moje očekávání. Je úžasný! Nejvíc se mi líbí, že se vždy zaměřuje jen na jednu věc, takže se necítím zahlcená. Poctivě dělám všechny úkoly a meditace. V únoru jsem si dala záměr, v Ostaře jsem zjistila, jak moc mě děsí plodnost a v červenci jsem dala výpověd v práci. Hurá, končím s nudnou úředničinou. Cítila jsem tak velký rozpor mezi tím co mi říká tělo, tím kdo jsem a prací, že už to bylo neúsnosné. Nejlepší na tom bylo, že mě mé okolí bud podpořilo (hrozně jsem se bála jejich reakce) nebo je jim to jedno 🙂 Zkrátka ted budu nějaký čas doma pečovat o sebe a rodinu. Jsem strašně zvědavá, kam dál mě magický rok zavede...
Anička

4. část
Inspirace pro tvoření:
BELTAINOVÉ SRDCE

Tvoření v této části je jednoduché - budeme tvořit srdce, do kterého ale můžeš vnést hlubší záměr.

5. část
RITUÁLY

Dozvíš se, jaké rituály se pojí s obdobím Beltaine. Kromě toho si povíme také o rituálech s tématikou (sebe)lásky a partnerství. Můžeš s partnerem někdy prožít milování jako rituál? A co si pod tím představit? Jak vůbec uctít svou sexualitu rituálním způsobem? Představím také rituál s názvem Nech to jít, díky kterému ze svého života propustíš vše, co ti v tématice lásky a partnerství neslouží.

6. část
DĚTI A OBDOBÍ BELTAINE

 Jaké aktivity si můžeš s dětmi během tohoto období dopřát? Bude to například vytvoření trůnu pro víly, učení se projevovat lásku a vnímat lásku skrze různé jazyky již od dětství. To a mnohem více.

7. část
AFIRMACE O SEBELÁSCE

Právě afirmace o tématu sebelásky je důležité poslouchat opakovaně, aby se nám láska dostala opravdu pod kůži.

ONLINE PROGRAM

MAGICKÝ ROK

 se skládá z 8 částí,
na této stránce jsou informace pouze o jedné jeho části.

Online program Magický rok, cyklický rok a sezónní rituály