fbpx
Veronika Lančaričová rituály
Veronika Lančaričová rituály

RITUÁLY

VYBER SI, CO TĚ NYNÍ ZAJÍMÁ

KAM SE SPOLU MŮŽEME VYDAT?

ANEB ROZCESTNÍK PRO TVOU RITUÁLNÍ CESTU!

Online kurz Magický den rituály v každodennosti
Online minikurz o každodenních rituálech. Proměň svůj den a začni jej prožívat s větší hloubkou a naplněním. Součást tohoto kurzu je: video Tvá cesta k Magickému dni, Praktické cvičení Sestav si svůj Magický den, více než 70 menších rituálků pro ráno, den i večer, Celoměsíční výzva: 31 nápadů na každodenní rituály pro tebe.
555 Kč
Rituály novoluní a úplňků

LUNÁRNÍ RITUÁLY

RITUÁLY NOVOLUNÍ A ÚPLŇKŮ
V tomto online minikurzu se dozvíš, jaké konkrétní rituály si dopřát pro všechny úplňky a novoluní v roce! Tento návod můžeš aplikovat na všechny novoluní a úplňky letošního roku, ale také na následující roky!
555 Kč
Online program o rituálech
Nauč se využívat sílu rituálů a prožij tak svůj život naplno! Unikátní a komplexní kurz o rituálech. 5 modulů: Rituální základy, Ty a základy, Rituály pro náš domov, Přechodové a životní rituály, Sezónní a lunární rituály. Pořídit si můžeš ještě 6. modul: Intenzivní rituální modul.
4444 Kč
Online program Magický rok, cyklický rok a sezónní rituály
Prožij rok cyklickým způsobem. Každé období v přírodě nás může podpořit v konkrétní oblasti našeho života. Za pomoci sezónních rituálů a praktických cvičení můžeme prožívat magicky celý rok, ne jen Vánoce. Magický totiž může být celý rok, ovšem jinak magický. Každé období v sobě nese jiné kvality a esence.
4444 Kč
rodová linie a práce s předky
Každý kořen našeho tématu, které ve svém životě řešíme, začíná právě tam: v našem dětství a v naší rodině... Z naší rodiny, z našeho rodu si neseme spoustu přesvědčení a naučeného chování. Mnohé z nich nás podporují, ovšem je i mnoho omezujících názorů, které nás brzdí v našem plném rozletu. Z naší rodiny, rodové linie vycházíme a neseme si zkušenosti. Zdědit něco z naší rodiny není jen o genetické výbavě. Je to hlavně o tom, co jsme od dětství přijímaly jako normu. Způsob jednání, komunikace, způsoby řešení problémů apod. To ale neznamená, že je to jediná správná možnost.
1333 Kč
Magický rok 2 cyklický rok, práce, poslání a vztahy

MAGICKÝ ROK 2

PŘIPRAVUJE SE
V našem putování Magickým rokem půjdeme o pomyslnou spirálu hlouběji a projdeme si rokem tak, že se zaměříme na téma práce, poslání a vztahů - dozvíš se, jak nám Kolo roku může pomoci a podpořit nás právě v této tématice! Zapiš se na čekací listinu a o spuštění tohoto online programu se dozvíš jako první!
PŘIPRAVUJE SE

OBSAH ZDARMA

PRO TEBE

MINIKURZ

O KOLE ROKU

Ve čtyřech lekcích se dozvíš, jak ti cyklické prožívání roku může obohatit a proměnit život!

MINIKURZ

O ŽENSKÝCH RITUÁLECH

Ve čtyřech lekcích získáš povědomí o ženských rituálech a také o tom, proč si rituály přizvat do svého života !

RITUÁLY

Rituály nám dávají možnost zpomalit a zhodnotit, jestli se náš život ubírá směrem, jakým si přejeme.

Pomáhají zvládat změny a přecházet hladce z jedné životní etapy do další.

Dávají našemu životu hloubku a výjimečné nevšední prožitky.

Existují menší každodenní rituály, ale také rituály přechodové, životní, sezónní, lunární, pro náš domov, pracovní apod.

REFERENCE OD ŽEN

KTERÉ SE MNOU PROŠLY RITUÁLY

Verča je v rituálech „jako doma“. Během rituálu je tam opravdu pro vás, dění doplňuje přesnými vzhledy a citlivými reakcemi na probíhající proces. Zároveň vám poskytne dostatek prostoru pro vlastní prožitek a vyjádření toho, co potřebujete vyjádřit. Vřele doporučuji se na Verču obrátit v případě, že cítíte, že rituálem chcete ukončit, oslavit nebo začít něco významného ve vašem životě.
JanaRituály uctění předků a požehnání lůna
Ahojky Verunko, moc a moc děkuji za oba rituály ( Předky a Přechodový). Oba pro mě byly velmi důležité. Hlavně přechodový jsem cítila velmi intenzivně. Rituály jsou nádherné a připravené s velkou pečlivostí a citem. V obou rituálech byly mé prožitky silné a intenzivní. Jsem Ti vděčná za Tvou pečlivost, citlivý přístup a velké pochopení. Děkuji Bohům, že mi Tě poslali 🙂 Díky, že jsi a moc se těším na další....
Jindřiška M. Rituál uctění předků a léčení rodové linie a také rituál individuální (vstup do důchodu)
Chtěla bych Ti s již už menším odstupem času moc poděkovat za Tvůj čas a za to, jak citlivou průvodkyní rituálem jsi mi byla . Kdykoliv si na to vzpomenu, běhá mi mráz po zádech a jsem dojatá, jak to probíhalo a čím jsme prošly. Děkuji, vážně! Tento rituál je jedním z nejintenzivnějších, jestli ne dokonce ten nejintenzivnější, zážitek , kterým jsem v životě prošla. Veronika mi byla velmi citlivou a trpělivou průvodkyní, která mi dopřála dostatek času na vše, co jsem potřebovala zpracovat anebo si prožít. Nespěchá, netlačí a dokáže krásně nechat procesy přirozeně plynout. Rituál naprosto předčil má očekávání a i teď, týden po, kdykoliv si na něj vzpomenu, jsem dojatá a mám husí kůži, vše ve mě stále rezonuje a sedá si. Milá Veru, moc děkuji za Tvůj čas a energii, bylo to opravdu skvělé!
Míša K.
Moc děkuji za tvůj čas a energii. Jsem moc ráda za náš společný rituál a večer. Pokud člověk pracuje nebo chce pracovat sám se sebou a hledá nějaké návody, například skrz literaturu či online kurzy, tak je to fajn, ale mít ten osobní prožitek naživo, kdo ho rituálem provede, tak citlivě jako Ty, tak to je úplně něco jiného. Mnohem intenzivnější. Upřimně mohu říct, že jsme spolu udělaly mnohem více práce a mnohem větší pokrok, než jsem udělala kdy sama se sebou. Takže doporučuji, pokud má někdo téma, které si potřebuje zpracovat, tak vřele doporučuji vystoupit ze své komfortní zóny a vybrat si průvodce/průvodkyni. I kdyby to mělo být jen jednou v životě. Pro mě osobně to bylo poprvé, kdy mi nějaká žena zcela otevřeně projevila podporu a pochopení. Je to určitě něco, co mi v běžném životě chybí.
Nina Pecková

RITUÁLY A DNEŠNÍ MODERNÍ DOBA, JDE TO DOHROMADY ?

Rituály jsou i v dnešní době důležité.
Vlastně se mi chce říct – obzvlášť v dnešní době! Současná doba je velmi rychlá a uspěchaná. Často si nedáváme možnost zpomalit, dát si prostor a podívat se, jestli se náš život ubírá směrem, kterým si přejeme.

Rituály jsou také určitými mezníky, od kterých se můžeš odpíchnout a později se k nim vracet a čerpat z nich sílu. V náročných chvílích, si můžeš vzpomenout na záměr, který sis během rituálu dala.

Přechodové rituály ti pomůžou hladce a plynule přejít z jedné životní fáze do další. Během přechodového rituálu můžeš vyslovit všechny své obavy plynoucí z této změny a vnitřně se na ni lépe připravit. Díky tomu neustrneš ve svém vývoji nebo se nezasekneš v určitém věku. Nejlepší na tom je, že takový rituál si můžeš dopřát i zpětně.

Prožíváním cyklického času můžeš skrze návrat k tématům z minulosti vyléčit přítomnost.

Rituály Veronika Lančaričová

RITUÁLY

tě přenesou z každodenní reality do posvátného světa, kde je možné cokoli, a kde se dějí zázraky. A poté zase zpátky, ovšem při cestě zpět už nikdy nebudeš stejná, jako když ses se na tento „výlet“ vydala...⁠

SOUČÁSTÍ RITUÁLU JE:

ROZHODNUTÍ& ZÁVAZEK

RITUÁL JE ZÁVAZKEM, ŽE:

 • jsi rozhodnutá změnit svůj přístup či nazírání na určitou situaci.
 • jsi připravena ke změně a vykročení směrem ke svému vysněnému životu.

POSVÁTNÉ ZASTAVENÍ& ZÁMĚR

Rituály vytvářejí prostor k posvátnému zastavení, při kterém se propojíš s hlasem svého srdce. Dostaneš příležitost poděkovat za předchozí kroky a lekce, projevit vděčnost za současnost a vytvořit záměry směrem do budoucnosti.

Rituál je moment či akt, během kterého do svého života zveš změnu. Buď připravena na to, že se skutečně stane.

UZDRAVENÍ PŘÍTOMNOSTI SKRZE PŘIJETÍ MINULOSTI

Rituály ti také pomohou změnit postoj k situacím, které se už staly. Samozřejmě nemůžeme změnit minulost, ale můžeme změnit naše nazírání na ni. Něco se nám podaří vyléčit a rány zacelit, ale někdy nezbývá, než situaci přijmout. I tak můžeš prožívat svůj život plnohodnotně.

Bolestivé momenty nás v životě potkávají také proto, abychom si pak více vážily těch dobrých.

PROSTOR PRO ZMĚNU

Rituál tě provede jakoukoli změnou ve tvém životě a pomůže ti ji zvládnout. Během něj odevzdáváš starou představu o sobě samé a přijímáš novou.

Rituály mají neuvěřitelnou sílu a dopad na náš život, přestože jsou ve své podstatě jednoduché.

JAK K RITUÁLŮM PŘISTUPUJI ?

Čím déle ženy rituály provázím, tím jasněji vidím, že rituály nejsou jen třešinkou na dortu, něčím „navíc“.

Jsou nezbytnou součástí ženského zdraví a naplněnosti. Bez nadsázky!

Co pro mě znamená provázet rituály?
Hlavně velký dar a požehnání. Když provázím rituálem, cítím se jako doma, jako bych to vše důvěrně znala a jen se k tomu vracela. Oprašuji dávnou moudrost. Sama se během rituálu dostávám do speciálního vnitřního prostoru. Slyším hlas uvnitř sebe, který mi našeptává, co je potřeba říct, co dělat, na co se zaměřit. Úplně se odevzdávám a nechám se vést...⁠ ⁠

V tomto stavu vždy pociťuji onu magičnost života, kterou můžeme právě skrze rituály prožívat. Můj život je díky rituálům o tolik bohatší a krásnější. Jsem moc šťastná, že toto mohu předávat a prožívat společně s dalšími ženami.⁠ ⁠

Rituály Veronika Lančaričová
Rituály Veronika Lančaričová

 V ČEM SE LIŠÍ MŮJ PŘÍSTUP K RITUÁLŮM ?

 • Učím ženy, aby tvořily rituály podle sebe (jedinečně a autenticky).
  Aby to bylo možné, je potřeba mít pevné rituální základy a znalosti. Vše, co jsem se za ty roky naučila, předávám dál. Nic si nenechávám pro sebe a předávám i to, čeho se vyvarovat a co se mi třeba úplně nepovedlo.
 • Ukazuji, jak tvořit rituály, které jdou do hloubky, ale zároveň k nim není potřeba spousta pomůcek
  a složitých postupů. (Když jsem kdysi četla složité návody, co všechno musím a je potřeba, tak mi vždy naskočil strach: "co když něco vynechám/udělám jinak, co se pak stane?")

Snaha o jejich úzkostlivé dodržení má totiž za následek to, že se buď do rituálů vůbec nepustíme, nebo v nich rozhodně nejsme uvolněné a neplyneme.

Pamatuj na to, že funguje to, čemu věříš, že fungovat bude (což říkám s respektem a pokorou ke všem návodům a národům, které dodržují tradice a rituály určitým způsobem. A také tím nemyslím přistupovat k vedení rituálů bez respektu a pokory!)

 • Jde mi o to, aby nám rituály sloužily nyní, v moderní době
  a naší společnosti. Proto ukazuji, jak si vše přizpůsobit našim současným potřebám.
 • A samozřejmě kladu také velký důraz na praxi.

JAK TO U MĚ ZAČALO ?

Rituály vstoupily do mého života v roce 2009. Absolvovala jsem mnoho kurzů, školení a vzdělávání v rituální tématice. Učila jsem se od zahraničních i českých lektorek, četla také veškerou dostupnou literaturu. Od roku 2016 prošlo mými individuálními a skupinovými rituály okolo 300 žen. V roce 2022 jsem otevřela Rituální školu s velkým důrazem na to, aby si každá ritualistka vše vyzkoušela v praxi.

Vytvořila jsem také několik online programů pro ženy, které si přejí osvojit rituální tématiku a přenést je do svého života. Mými online programy od roku 2020 prošlo již více než 600 žen a minikurzy zdarma více než 4900 žen.

Veronika Lančaričová

RITUÁLNÍ VZDĚLÁNÍ & KURZY

Výcvik slovanských kněžek: Lilia Khousnoutdinová, Katinka Soetenc, Kateřina Kramolišová 
(následná asistence na několika setkáních u dalších ročníků)
Posvátná sexualita, vnitřní tanec Boha a Bohyně: Katinka Soetenc
Dovednosti kněžky a jak budovat sesterství: Kathy Jones
Výcvik keltských kněžek – Lada: Judita Peschlová (jednodenní seminář)
Znovuzrozená do své sexuality: Jana Zittová
Znovuzrození do ženství: Zuzana Hozhoni
Vnitřní žena – vnitřní muž: Květoslava Kolouchová

KAM SE SPOLU MŮŽEME VYDAT?

ANEB ROZCESTNÍK PRO TVOU RITUÁLNÍ CESTU!

Online kurz Magický den rituály v každodennosti
Online minikurz o každodenních rituálech. Proměň svůj den a začni jej prožívat s větší hloubkou a naplněním. Součást tohoto kurzu je: video Tvá cesta k Magickému dni, Praktické cvičení Sestav si svůj Magický den, více než 70 menších rituálků pro ráno, den i večer, Celoměsíční výzva: 31 nápadů na každodenní rituály pro tebe.
555 Kč
Rituály novoluní a úplňků

LUNÁRNÍ RITUÁLY

RITUÁLY NOVOLUNÍ A ÚPLŇKŮ
V tomto online minikurzu se dozvíš, jaké konkrétní rituály si dopřát pro všechny úplňky a novoluní v roce! Tento návod můžeš aplikovat na všechny novoluní a úplňky letošního roku, ale také na následující roky!
555 Kč
Online program o rituálech
Nauč se využívat sílu rituálů a prožij tak svůj život naplno! Unikátní a komplexní kurz o rituálech. 5 modulů: Rituální základy, Ty a základy, Rituály pro náš domov, Přechodové a životní rituály, Sezónní a lunární rituály. Pořídit si můžeš ještě 6. modul: Intenzivní rituální modul.
4444 Kč
Online program Magický rok, cyklický rok a sezónní rituály
Prožij rok cyklickým způsobem. Každé období v přírodě nás může podpořit v konkrétní oblasti našeho života. Za pomoci sezónních rituálů a praktických cvičení můžeme prožívat magicky celý rok, ne jen Vánoce. Magický totiž může být celý rok, ovšem jinak magický. Každé období v sobě nese jiné kvality a esence.
4444 Kč
rodová linie a práce s předky
Každý kořen našeho tématu, které ve svém životě řešíme, začíná právě tam: v našem dětství a v naší rodině... Z naší rodiny, z našeho rodu si neseme spoustu přesvědčení a naučeného chování. Mnohé z nich nás podporují, ovšem je i mnoho omezujících názorů, které nás brzdí v našem plném rozletu. Z naší rodiny, rodové linie vycházíme a neseme si zkušenosti. Zdědit něco z naší rodiny není jen o genetické výbavě. Je to hlavně o tom, co jsme od dětství přijímaly jako normu. Způsob jednání, komunikace, způsoby řešení problémů apod. To ale neznamená, že je to jediná správná možnost.
1333 Kč
Magický rok 2 cyklický rok, práce, poslání a vztahy

MAGICKÝ ROK 2

PŘIPRAVUJE SE
V našem putování Magickým rokem půjdeme o pomyslnou spirálu hlouběji a projdeme si rokem tak, že se zaměříme na téma práce, poslání a vztahů - dozvíš se, jak nám Kolo roku může pomoci a podpořit nás právě v této tématice! Zapiš se na čekací listinu a o spuštění tohoto online programu se dozvíš jako první!
PŘIPRAVUJE SE

OBSAH ZDARMA

PRO TEBE

MINIKURZ

O KOLE ROKU

Ve čtyřech lekcích se dozvíš, jak ti cyklické prožívání roku může obohatit a proměnit život!

MINIKURZ

O ŽENSKÝCH RITUÁLECH

Ve čtyřech lekcích získáš povědomí o ženských rituálech a také o tom, proč si rituály přizvat do svého života !

BUĎME SPOLU VE SPOJENÍ

INSPIRACI PŘINÁŠÍM NA SOCIÁLNÍCH SÍTÍCH SKRZE FACEBOOK A INSTAGRAM. PŘIDEJ SI MNE.