fbpx

VÍŠ, CO TO JSOU MODERNÍ ŽENSKÉ
RITUÁLY A CO TI MOHOU PŘINÉST DO ŽIVOTA?

Přála by ses o nich naučit více?
Rychle a přehledně se v nich zorientovat?

Připravila jsem si pro tebe přehledný čtyřdílný minikurz o ženských rituálech.
Ve čtyřech lekcích získáš povědomí o rituálech a také o tom,
proč si rituály obohatit svůj život 💖

UKÁŽU TI JAK NA TO!

Do minikurzu vstoupilo již

0 žen!

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA

VE 4 LEKCÍCH SE DOZVÍŠ:

 • Co jsou to rituály a proč si je v životě dopřát
 • Jaké rituály existují
 • Jak k rituálům přistupovat
 • Inspirace na další rituální cestu a můj příběh o a k rituálům

ZAPIŠ SE A DORAZÍ TI PRVNÍ LEKCE MINIKURZU:

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já Veronika Lančaričová,  IČO: 05666473 na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání minikurzu.

Registrací zároveň souhlasíte se zařazením do pravidelné emailové rozesílky. Z rozesílky je možné se kdykoli odhlásit skrze formulář, na který je odkaz v na konci každého emailu.

REFERENCE

CO ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ PROŠLY MINIKURZEM O RITUÁLECH ?

"Moc ti Veroniko děkuji, minikurz mě velmi inspiroval, pomohl mi vyznat se v různých druzích, trochu si to uspořádat a přistoupit k nim také svým pohledem a nápady, které jsou zatím jen v hlavě a já se těším na další pokračování v online kurzu. Tak moc dík a jsem moc ráda, že můžu sdílet s někým tyto věci které mě zajímají, též s ženami kreré jsou na stejné nebo podobné vlně. To je vzácnost, někdy jsem si myslela, že jsem divná oproti jiným ženám, ted už si to nemyslím. Vidím,že jsou tu podobné ženy. To je super!"
Jitka

"Veľmi sa mi páči tvoj minikurz. Taktiež sa mi páči dlžka videí, väčšinou som sa stretla s príliš dlhými videami... "
Nika

"Ďakujem za suuuuper video o rituáloch "
Anna Bartošová

"Děkuji za první video, moc se mi líbilo a těším se na další!"
Petra Haasová

Milá Veroniko, chtěla bych Vám mnohokrát poděkovat za pěkný minikurz o rituálech. Bylo velmi zajímavé se zaposlouchat do Vašeho působivého povídání. Děkuji za cenné myšlenky a za "důvod" se v každodennosti trochu zastavit. Moc se těším na pokračování - Váš kurz MAGICKÝ DEN.

Katarína Janků

"Dobrý deň, dakujem za minikurz o ritualoch, je veľmi inšpiratívny a z Vás srší nadšenie a otvorenosť. Obdivujem množstvo informácií, ktoré ste zhrnuli, že sa venujete s láskou a silou citlivým témam, a vždy s úsmevom 🙂 pomohol mi uvedomiť si, že rituály boli súčasťou môjho života a ešte v určitej miere sú, a priviedol ku myšlienke ich potreby pri spracovaní viacerých záležitosti a vykroceniu ďalej na mojej ceste, dufam, že časom sa im budem vediet venovať viac do hlbky. S pozdravom"
Michaela B.

"Krásný dobrý den milá Veroniko, děkuji za pěkný minikurz o ženských rituálech!"

"Dnešne video som si vypočula 2x, ó, ani som netušila koľko možnosti je k rituálu a aké môžu byť dôležité, potrebné. Téma rituály je pre mňa v plienkach, som úplná začiatočníčka. Záujem o tieto témy sa vo mne budil veľmi dlho no musím povedať, že teraz je veľmi silný. Cítim túžbu dozvedieť sa nové veci a začať si tak spríjemňovať a skrášľovať svoj každodenný život. Som rada za tento online svet, aj keď som ho z počiatku veľmi odmietala, tak som mohla spoznať Teba a Tvoj príbeh. Veľmi pekne, jednoducho a zrozumiteľbe rozprávaš o rituáloch , takže rozumie aj začiatočníčka ako som ja. Ďakujem za tento kurz."
Renáta Florová

"Dobrý večer, druhý minikurz o rituálech byl úžasný moc se těším na další:-)."
Týna Novotná

KDO TĚ MINIKURZEM PROVEDE?

Jsem Veronika a vždy jsem toužila po tom, aby byl můj život nevšední a měl šmrnc jedinečnosti! Hledala jsem ve svém životě hloubku, přesah a smysl. A ten jsem našla v rituálech!

Čím déle ženy rituály provázím, tím jasněji vidím, že rituály nejsou jen třešinkou na dortu, něčím „navíc“. Jsou nezbytnou součástí ženského zdraví a naplněnosti. Bez nadsázky!

Co pro mě znamená provázet rituály?
Hlavně velký dar a požehnání. Když provázím rituálem, cítím se jako doma, jako bych to vše důvěrně znala a jen se k tomu vracela. Oprašuji dávnou moudrost. Sama se během rituálu dostávám do speciálního vnitřního prostoru. Slyším hlas uvnitř sebe, který mi našeptává, co je potřeba říct, co dělat, na co se zaměřit. Úplně se odevzdávám a nechám se vést...⁠ ⁠

V tomto stavu vždy pociťuji onu magičnost života, kterou můžeme právě skrze rituály prožívat. Můj život je díky rituálům o tolik bohatší a krásnější. Jsem moc šťastná, že toto mohu předávat a prožívat společně s dalšími ženami.⁠ ⁠

A JAK TO U MĚ ZAČALO ?

Rituály vstoupily do mého života v roce 2009. Absolvovala jsem mnoho kurzů, školení a vzdělávání v rituální tématice. Učila jsem se od zahraničních i českých lektorek, četla také veškerou dostupnou literaturu. Od roku 2016 prošlo mými individuálními a skupinovými rituály okolo 300 žen. V roce 2022 jsem otevřela Rituální školu s velkým důrazem na to, aby si každá ritualistka vše vyzkoušela v praxi.

Vytvořila jsem také několik online programů pro ženy, které si přejí osvojit rituální tématiku a přenést ji do svého života. Mými online programy od roku 2020 prošlo již více než 600 žen a minikurzy zdarma více než 4900 žen.

Kromě tématiky rituálů se věnuji také tématice vědomého online podnikání s důrazem na design, přesah a efektivitu. Protože více magičnosti do mého života přinesly, jak rituály, tak také online podnikání!

Rituály Veronika Lančaričová
Rituály Veronika Lančaričová

 V ČEM SE LIŠÍ MŮJ PŘÍSTUP K RITUÁLŮM ?

 • Učím ženy, aby tvořily rituály podle sebe (jedinečně a autenticky).
  Aby to bylo možné, je potřeba mít pevné rituální základy a znalosti. Vše, co jsem se za ty roky naučila, předávám dál. Nic si nenechávám pro sebe a předávám i to, čeho se vyvarovat a co se mi třeba úplně nepovedlo.
 • Ukazuji, jak tvořit rituály, které jdou do hloubky, ale zároveň k nim není potřeba spousta pomůcek
  a složitých postupů. (Když jsem kdysi četla složité návody, co všechno musím a je potřeba, tak mi vždy naskočil strach: "co když něco vynechám/udělám jinak, co se pak stane?")

Snaha o jejich úzkostlivé dodržení má totiž za následek to, že se buď do rituálů vůbec nepustíme, nebo v nich rozhodně nejsme uvolněné a neplyneme.

Pamatuj na to, že funguje to, čemu věříš, že fungovat bude (což říkám s respektem a pokorou ke všem návodům a národům, které dodržují tradice a rituály určitým způsobem. A také tím nemyslím přistupovat k vedení rituálů bez respektu a pokory!)

 • Jde mi o to, aby nám rituály sloužily nyní, v moderní době
  a naší společnosti. Proto ukazuji, jak si vše přizpůsobit našim současným potřebám.
 • A samozřejmě kladu také velký důraz na praxi.

RITUÁLY:

 • jsou mimořádnou technikou, která v sobě propojuje starou a novou moudrost.
 • Díky rituálům se ponoříš hlouběji a začneš prožívat plný potenciál svého života.
 • Na tvé cestě životem tě rituály mohou velmi podpořit a dovést blíž k sobě samé. Pomohou ti ukončit, co je třeba, a vykročit tím správným směrem.
 • Rituály jsou velmi komplexní a sama si můžeš vybrat, jaké druhy si do svého života pozveš.
 • Rituály zdaleka nejsou jen o zapálení svíčky...

REGISTRUJ SE ZDARMA
K MINIKURZU O RITUÁLECH

Přidej se k několika tisícům žen, které již tímto minikurzem prošly.
Přeji ti, ať je (nejen díky rituálům) tvůj život plný magických zážitků a okamžiků!

KLIKNI NÍŽE A ZAREGISTRUJ SE DO MINIKURZU O ŽENSKÝCH RITUÁLECH ZDARMA.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu je já Veronika Lančaričová,  IČO: 05666473 na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání minikurzu.

Registrací zároveň souhlasíte se zařazením do pravidelné emailové rozesílky. Z rozesílky je možné se kdykoli odhlásit skrze formulář, na který je odkaz v na konci každého emailu.