fbpx

PŘÁLA BY SES O RITUÁLECH
NAUČIT VÍCE?

Rychle a přehledně se v nich zorientovat?

Právě pro tebe jsem vytvořila čtyřdílný minikurz o rituálech.
Ve čtyřech lekcích získáš povědomí o rituálech a také o tom,
proč si rituály přizvat do svého života !

UKÁŽU TI JAK NA TO!

Do minikurzu vstoupilo již

0 žen!

REGISTRUJ SE ZDARMA

VE 4 LEKCÍCH SE DOZVÍŠ:

 • Co jsou to rituály a proč si je v životě dopřát
 • Jaké rituály existují
 • Jak k rituálům přistupovat
 • Inspirace na další rituální cestu a můj příběh o a k rituálům

Registrací zároveň souhlasíte se zařazením do pravidelné emailové rozesílky. Z rozesílky je možné se kdykoli odhlásit skrze formulář, na který je odkaz v na konci každého emailu.

REFERENCE

CO ŘÍKAJÍ ŽENY, KTERÉ PROŠLY MINIKURZEM O RITUÁLECH ?

"Moc ti Veroniko děkuji, minikurz mě velmi inspiroval, pomohl mi vyznat se v různých druzích, trochu si to uspořádat a přistoupit k nim také svým pohledem a nápady, které jsou zatím jen v hlavě a já se těším na další pokračování v online kurzu. Tak moc dík a jsem moc ráda, že můžu sdílet s někým tyto věci které mě zajímají, též s ženami kreré jsou na stejné nebo podobné vlně. To je vzácnost, někdy jsem si myslela, že jsem divná oproti jiným ženám, ted už si to nemyslím. Vidím,že jsou tu podobné ženy. To je super!"
Jitka

"Veľmi sa mi páči tvoj minikurz. Taktiež sa mi páči dlžka videí, väčšinou som sa stretla s príliš dlhými videami... "
Nika

"Ďakujem za suuuuper video o rituáloch "
Anna Bartošová

"Děkuji za první video, moc se mi líbilo a těším se na další!"
Petra Haasová

"Dobrý večer, druhý minikurz o rituálech byl úžasný moc se těším na další:-)."
Týna Novotná

"Dobrý deň, dakujem za minikurz o ritualoch, je veľmi inšpiratívny a z Vás srší nadšenie a otvorenosť. Obdivujem množstvo informácií, ktoré ste zhrnuli, že sa venujete s láskou a silou citlivým témam, a vždy s úsmevom 🙂 pomohol mi uvedomiť si, že rituály boli súčasťou môjho života a ešte v určitej miere sú, a priviedol ku myšlienke ich potreby pri spracovaní viacerých záležitosti a vykroceniu ďalej na mojej ceste, dufam, že časom sa im budem vediet venovať viac do hlbky. S pozdravom"
Michaela B.

"Krásný dobrý den milá Veroniko, děkuji za pěkný minikurz o ženských rituálech!"

"Dnešne video som si vypočula 2x, ó, ani som netušila koľko možnosti je k rituálu a aké môžu byť dôležité, potrebné. Téma rituály je pre mňa v plienkach, som úplná začiatočníčka. Záujem o tieto témy sa vo mne budil veľmi dlho no musím povedať, že teraz je veľmi silný. Cítim túžbu dozvedieť sa nové veci a začať si tak spríjemňovať a skrášľovať svoj každodenný život. Som rada za tento online svet, aj keď som ho z počiatku veľmi odmietala, tak som mohla spoznať Teba a Tvoj príbeh. Veľmi pekne, jednoducho a zrozumiteľbe rozprávaš o rituáloch , takže rozumie aj začiatočníčka ako som ja. Ďakujem za tento kurz."
Renáta Florová

KDO TĚ MINIKURZEM PROVEDE?

Jsem Veronika a vždy jsem toužila po tom, aby byl můj život nevšední a měl šmrnc jedinečnosti! Hledala jsem ve svém životě hloubku, přesah a smysl. A ten jsem našla v rituálech!

Čím déle ženy rituály provázím, tím jasněji vidím, že rituály nejsou jen třešinkou na dortu, něčím „navíc“. Jsou nezbytnou součástí ženského zdraví a naplněnosti. Bez nadsázky!

Co pro mě znamená provázet rituály?
Hlavně velký dar a požehnání. Když provázím rituálem, cítím se jako doma, jako bych to vše důvěrně znala a jen se k tomu vracela. Oprašuji dávnou moudrost. Sama se během rituálu dostávám do speciálního vnitřního prostoru. Slyším hlas uvnitř sebe, který mi našeptává, co je potřeba říct, co dělat, na co se zaměřit. Úplně se odevzdávám a nechám se vést...⁠ ⁠

V tomto stavu vždy pociťuji onu magičnost života, kterou můžeme právě skrze rituály prožívat. Můj život je díky rituálům o tolik bohatší a krásnější. Jsem moc šťastná, že toto mohu předávat a prožívat společně s dalšími ženami.⁠ ⁠

 V ČEM SE LIŠÍ MŮJ PŘÍSTUP K RITUÁLŮM ?

 • Učím ženy, aby tvořily rituály podle sebe (jedinečně a autenticky).
  Aby to bylo možné, je potřeba mít pevné rituální základy a znalosti. Vše, co jsem se za ty roky naučila, předávám dál. Nic si nenechávám pro sebe a předávám i to, čeho se vyvarovat a co se mi třeba úplně nepovedlo.
 • Ukazuji, jak tvořit rituály, které jdou do hloubky, ale zároveň k nim není potřeba spousta pomůcek
  a složitých postupů. (Když jsem kdysi četla složité návody, co všechno musím a je potřeba, tak mi vždy naskočil strach: "co když něco vynechám/udělám jinak, co se pak stane?")

Snaha o jejich úzkostlivé dodržení má totiž za následek to, že se buď do rituálů vůbec nepustíme, nebo v nich rozhodně nejsme uvolněné a neplyneme.

Pamatuj na to, že funguje to, čemu věříš, že fungovat bude (což říkám s respektem a pokorou ke všem návodům a národům, které dodržují tradice a rituály určitým způsobem. A také tím nemyslím přistupovat k vedení rituálů bez respektu a pokory!)

 • Jde mi o to, aby nám rituály sloužily nyní, v moderní době
  a naší společnosti. Proto ukazuji, jak si vše přizpůsobit našim současným potřebám.
 • A samozřejmě kladu také velký důraz na praxi.

JAK TO U MĚ ZAČALO ?

Rituály vstoupily do mého života v roce 2009. Absolvovala jsem mnoho kurzů, školení a vzdělávání v rituální tématice. Učila jsem se od zahraničních i českých lektorek, četla také veškerou dostupnou literaturu. Od roku 2016 prošlo mými individuálními a skupinovými rituály okolo 300 žen. V roce 2022 jsem otevřela Rituální školu s velkým důrazem na to, aby si každá ritualistka vše vyzkoušela v praxi.

Vytvořila jsem také několik online programů pro ženy, které si přejí osvojit rituální tématiku a přenést je do svého života. Mými online programy od roku 2020 prošlo již více než 470 žen.

RITUÁLY:

 • jsou mimořádnou technikou, která v sobě propojuje starou a novou moudrost.
 • jsou tím nejpřirozenějším, co si my ženy můžeme dopřát.
 • Díky rituálům se ponoříš hlouběji a otevřeš plný potenciál svého života.
 • Na tvé cestě životem tě rituály mohou velmi podpořit a dovést blíž k sobě samé. Pomohou ti ukončit, co je třeba, a vykročit tím správným směrem.
 • Rituály jsou velmi komplexní a sama si můžeš vybrat, jaké druhy si do svého života pozveš.
 • Rituály zdaleka nejsou jen o zapálení svíčky...

REGISTRUJ SE ZDARMA
K MINIKURZU O RITUÁLECH

Registrací zároveň souhlasíte se zařazením do pravidelné emailové rozesílky. Z rozesílky je možné se kdykoli odhlásit skrze formulář, na který je odkaz v na konci každého emailu.