fbpx

WEB GÁBI DIGITÁLNÍ ZISK

Faceless marketing

Web postavený na Miowebu.

"Dlouho jsem přemýšlela, jak by měl vypadat web. Vidinu jsem měla, ale vše dát dohromady jsem netušila. Úplnou náhodou jsem narazila na Veroniku a hned jsem věděla, že je to to „pravé ořechové“. Za celé 4 roky, co se věnuji digitálnímu marketingu mohu s čistým srdcem říct, že spolupráce byla nejsnažší. Vždy, když bylo potřeba, tak mi Veronika vše vysvětlila, pomohla, poradila, upravila. Je to člověk, který je velice empatický, vkusný a nápomocný. Jsem ráda, že jsem oslovila právě ji :)"
Gabriela D.

FOTO UKÁZKY ZE STRÁNEK:

MŮJ KOMENTÁŘ K TĚMTO WEBOVKÁM:

ZADÁNÍ OD KLIENTKY:

Gábi si přála webovky v béžových a světle hnědých tónech.
Vzhledem k tématu, jsem si přála vytvořit web moderní, svěží a hlavně hravý - proto v něm nechybí animace (postupné načítání některých prvků - zoom, "příjezd" prvků apod.)

Kromě toho jsem Gábi pomáhala také s texty, strukturou a celkovým vyzněním webu. Vytvořila jsem také jedinečný branding pro její nový projekt.

ZAJÍMAVOST:
Gábi není v tématice online marketingu a digitálních zisků žádným nováčkem, 4 roky má úspěšný projekt, který vygeneroval přes 12000 prodejů a na Instagramu má fanouškovskou základnu přes 57 tisíc sledujících.

WEB DIGITÁLNÍ ZISK

Veronika Lančaričová

CHCEŠ SI DOMLUVIT SPOLUPRÁCI NEBO SE NA COKOLI ZEPTAT?

Můžeš si také domluvit svůj 20 minutový hovor zdarma, napiš mi!