fbpx

WEB KATEŘINA CHYTRA

Vztahová terapeutka

Web postavený na Divi.
Katka měla web už předtím, ale přála si pro sebe obléknout web do nového kabátku.
Podívej se, jak se web proměnil.

"Chtěla bych Veronice poděkovat za její práci na mém webu. Byla od začátku profesionální a na vše skvěle připravená. Kladla mi skvělé otázky, čím že mě navedla se vlastně zamyslet, jak má web vypadat. Chci vyzdvihnout její empatii, kdy jsem zadala klíčová slova, jak má web vypadat a zadala jsem jednu fotku pivoněk a zmínila jsem že miluji posvátnou geometrii. Veronika poté hned přišla s návrhem loga, které mě zaujalo a hned na první dobrou se trefila také s designem a vzhledem webu, nežádala jsem žádné změny, protože to bylo naprosto přesné. Za sebe Veroniku ze srdce doporučuji, naše spolupráce navíc pokračuje i dále, neboť se mi velmi osvědčila a společně tvoříme další automatizace pro můj web.
Děkuji za spolupráci i tvou kreativitu."
Kateřina Chytra, Chytraterapie.cz

JAK VYPADAL WEB PŘED?

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

WEB PO

FOTO UKÁZKY ZE STRÁNEK:

Kateřina Chytra
Kateřina Chytra
Kateřina Chytra
Kateřina Chytra
Kateřina Chytra

MŮJ KOMENTÁŘ K TĚMTO WEBOVKÁM:

ZADÁNÍ OD KLIENTKY:
Katka si přála web, kde by se objevila růžová, tmavě zelená, béžová a meruňková (splněno).
Poslala mi květinu, která vystihuje ji i barvy, které si pro svůj web přeje. Tuto květinu jsem na web také zakomponovala, jak můžeš vidět v ukázce. 

„Ten web je celá Katka“
Z webovek mám obrovskou radost, neboť výsledek autenticky vyjadřuje Katku, což potvrzují jak její klientky, tak blízké ženy. A o to mi jde! Aby byl web nejen krásný, ale hlavně autentický a sloužil své cílovce.

Proto jsem vymyslela celou strukturu webu podle toho, jaká témata Katčiny klientky řeší. Pomáhala jsem s textovými formulacemi (dostala ode mě zadání a zpětnou vazbu), doporučila jsem fotografku (výsledek je nádherný!) a pracovala na webu tak, aby dával smysl jako celek.

PERLIČKA Z TÉTO SPOLUPRÁCE:
S Kačkou jsme dlouholeté kamarádky, proto pro mě bylo snazší vše trefit na první dobrou. A proto jsem také svolila, že jí web vytvořím na platformě Divi (u které jsem se před časem rozhodla, že už na ní tvořit nechci). Když to shrnu: vzhledem k množství sprostých slov, které během tvorby webu padly na konto Divi, jsem si opět potvrdila, proč zůstanu u Miowebu 🙂 A Divi přenechám těm, kterým vyhovuje.

WEB KATEŘINA CHYTRA

Veronika Lančaričová

CHCEŠ SI DOMLUVIT SPOLUPRÁCI NEBO SE NA COKOLI ZEPTAT?

Můžeš si také domluvit svůj 20 minutový hovor zdarma, napiš mi!