fbpx

LŮNO A OBDOBÍ JARA

Jaro: Období rozkvětu lůna a ženské kreativity

Možná tě nikdy nenapadlo, že kromě klasických květin na jaře můžeme nechat rozkvést i ty naše ženské květiny 🙂 Jaro je prostě obdobím obnovy a rozkvětu, které nám přináší nejen novou energii, ale také probuzení naší vnitřní kreativity. Je to čas, kdy se můžme propojit s naší ženskou podstatou, a jedním z klíčových prvků této spojitosti je lůno – nejen centrum ženského těla, ale zdroj veškerého života na planetě Zemi. Je to zdroj veškerého byti, tvořivosti a kreativity. Jenom z lůna může vznikat nový život, ať už ty lidské či pomyslné životy našich projektů a snů.

JAKÉ JE SPOJENÍ MEZI LŮNEM A KREATIVITOU?

Lůno symbolizuje plodnost a tvůrčí potenciál ženy. Je to místo, kde se nejen rodí nový život, ale také místo, odkud vychází naše inspirace a kreativita. Stejně jako jaro přináší nové zrození květin a rostlin, lůno ženy přináší nové myšlenky, nápady a projekty.

Vzhledem k tomu, že jaro je spojeno s obnovou a novými začátky, je to také ideální čas pro nás jako ženy k tomu,  abychom se propojily se svým lůnem a využily jeho kreativní síly. Právě v tomto období můžeme nalézt inspiraci v přírodě, která se probudila k životu po zimě. 

JARO JAKO SYMBOL NOVÝCH MOŽNOSTÍ

Pro mnoho žen je jaro symbolem nových začátků a možností. Je to čas, kdy se můžeme osvobodit od starých omezení a otevřít se novým příležitostem. Stejně jako rostliny, které se přizpůsobují novým podmínkám a rostou směrem k slunci, i my můžeme růst a rozvíjet se.

Jednou z klíčových témat spojených s ženskou kreativitou a lůnem je také ženský cyklus. Poznání ženské cykličnosti a proměnlivosti může být zdrojem inspirace a znovunalezení síly. Mnoho žen ale menstruaci prožívá bolestivě a trpí nejrůznějšími problémy.
Aby pro tebe menstruace mohla být zase pohodovější záležitostí, bude možná potřeba ponořit se hlouběji a více pro sebe prozkoumat tématiku ženství.

Pojď své ženství (znovu) nalézt společně s knihou Ženství jako dar aneb menstruace ve 21. století. Která o tématice menstruace pojednává z nejrůznějších úhlů: z pohledu historického, biologického, cyklického i duchovního.

Důležitá poznámka: kniha je vyprodaná, další dotisk již nebude a “v osobním skladu” mám posledních 20 ks knihy, tak si pospěš a ještě si ji přihoď do košíku!

Veronika Lančaričová kniha Ženství jako dar aneb menstruace ve 21. století
Veronika Lančaričová kniha Ženství jako dar aneb menstruace ve 21. stoletíVšem ženám přeji nejen krásný jarní rozkvět, ale také rozkvetlý život a naše ženství!

Veronika Lančaričová
Rituály vstoupily do mého života v roce 2009. Absolvovala jsem mnoho kurzů, školení a vzdělávání v rituální tématice. Učila jsem se od zahraničních i českých lektorek, četla také veškerou dostupnou literaturu. Od roku 2016 prošlo mými individuálními a skupinovými rituály okolo 300 žen. V roce 2022 jsem otevřela Rituální školu s velkým důrazem na to, aby si každá ritualistka vše vyzkoušela v praxi. Vytvořila jsem také několik online rituálních programů pro ženy , které si přejí osvojit rituální tématiku a přenést je do svého života. Mými online programy od roku 2020 prošlo již více než 570 žen a mými minikurzy zdarma již přes 4500 žen.

KDO JE VERONIKA

Veronika je autorkou projektu Boho žena a již přes 13 let se věnuje tématům rituálů a naplněného ženství.
Výcvikem pro průvodkyně ženskými rituály prošla v roce 2014.
Díky své intuici a napojení připravuje individuální i skupinové rituály na míru. Společně s M. Prchalovou vede Rituální školu.

O rituálech mluví, učí a inspiruje naživo i online.

Vytvořila několik online programů:

o sezónních rituálech a svátcích Kola roku: Magický rok
komplexní program o rituálech: Magický život
o lunárních rituálech: Rituály novoluní a úplňků
o každodenních rituálech: Magický den
o práci s předky a léčení rodové linie

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *